Najkrajší futbalisti tohtoročných Majstrovstiev sveta v Katare: Ktorý je tvoj favorit?

Najkrajší futbalisti na mastrovstvách sveta

Vybrali sme najväčších fešákov spomedzi futbalistov na majstrovstvách sveta (Zdroj: Instagram/oliviergiroud)

#Majstrovstvá sveta vo futbale patria medzi najväčšie športové udalosti roka sledované miliónmi divákov po celom svete. Tohtoročný svetový šampionát sa bude konať v Katare a odštartuje 20. novembra. Ak však nepatríš k veľkým fanúšikom futbalu, možno ťa presvedčíme, aby si si niektoré zápasy predsa pozrel. Prinášame totiž rebríček najkrajších futbalistov, ktorí sa predstavia na tohtoročných majstrovstvách.

Robert Lewandowski (Poľsko)

Robert Lewandowski je poľský profesionálny futbalista. Aktuálne pôsobí v španielskom klube FC Barcelona, kde hrá na poste útočníka. Predtým hral za nemecký klub FC Bayern Mníchov, ale aj v Borussii Dortmund. Na svojom Instagrame má vyše 30 miliónov sledovateľov, kde aktívne pridáva príspevky z futbalu, z posilňovne či fotky s rodinou.

Cristiano Ronaldo (Portugalsko)

Cristiano Ronaldo je portugalský futbalista, ktorý hrá v Premier League za Manchester United FC a je kapitánom portugalského národného tímu. Často je považovaný za najlepšieho futbalistu na svete a väčšinou označovaný za jedného z najlepších zakončovateľov v dejinách. Jeho instagramový účet takisto patrí medzi najsledovanejšie na svete.

Jack Grealish (Anglicko)

Tento anglický futbalista aktuálne pôsobí v klube Manchester City FC. Na Instagrame ho sleduje takmer 6 miliónov fanúšikov. Väčšina jeho príspevkov súvisí s futbalom, no sem-tam odhalí aj zaujímavosti zo svojho súkromia.

Olivier Giroud (Francúzsko)

Tento francúzsky futbalista, ktorý aktuálne pôsobí v Milánskom AC, patril na predošlom šampionáte medzi najkrajších hráčov a ani tento rok to nebude inak. I napriek tomu, že má už 36 rokov, stále patrí medzi najpopulárnejších a najobdivovanejších športovcov.

Marco Asensio (Španielsko)

Volajú ho zázračným dieťaťom z Madridu, ale medzi silnou konkurenciou v Reale sa presadzoval len veľmi ťažko. Aj napriek náročnejším začiatkom sa z neho stala dôležitá opora tímu, vďaka čomu si vyslúžil aj miesto aj v národnej reprezentácii.

Antoine Griezmann (Francúzsko)

Ďalší hráč francúzskej reprezentácie v tomto rebríčku je Antoine Griezmann. Šikovný útočník hrá aktuálne v Atleticu Madrid, pôsobil ale aj v FC Barcelona či Real Sociedad. Na Instagrame ho sleduje vyše 36 miliónov fanúšikov, kde okrem športových príspevkov uverejňuje aj fotky zo súkromia.

Leon Goretzka (Nemecko)

Leon Goretzka je nemecký futbalový záložník a reprezentant, ktorý od roku 2018 hrá v klube FC Bayern Mníchov. Na Instagrame má vyše dva milióny sledovateľov. Aj napriek tomu, že nepatrí medzi najznámejších futbalistov, je to fešák, ktorý si určite zaslúži miesto v našom rebríčku.

Neymar (Brazília)

Tohto hráča asi netreba bližšie predstavovať. Brazílčan, ktorý aktuálne hrá za francúzsky klub Paris Saint-Germain, patrí medzi najlepších hráčov na svete. Pozná ho takmer každý, i nefutbalový fanúšik. Neymar má 30 rokov a okrem futbalového talentu sa v médiách preslávil rôznymi škandálmi. Aj napriek tomu však doma patrí medzi obľúbených hráčov. Na výslnie sa mu podarilo dostať v Santose, kde si odbil debut v 17 rokoch.

Lucas Hernandez (Francúzsko)

Ďalší Francúz v rebríčku je Lucas Hernandez. Tento 26 ročný obranca aktuálne pôsobí v nemeckom klube FC Bayern Mníchov. Zaujímavosťou je, že v národnom tíme sa ocitol spolu so svojím bratom Theom.

Bruno Petković (Chorvátsko)

Rebríček ukončujeme chorvátskym futbalistom. Bruno Petković hrá ako útočník za Dinamo Záhreb. Na Instagrame ho sleduje skoro 70 tisíc fanúšikov. Aj napriek tomu, že na sociálnych sieťach nie je veľmi aktívny, pozornosť si určite zaslúži.

Odporúčame