RAPTAG: Separ mal konflikt s fanúšikom, Boy Wonder nás bombarduje klipmi

Separ (foto: Facebook.com/separ.dms)

#Po 7 dňoch je späť Raptag! Posledný týždeň sa niesol hlavne videom, na ktorom si Separ počas jeho koncertu zastal fanúšičku. Tá mala byť napadnutá a bitá mladým mužom. Tomu priamo z pódia uštedril pár faciek a nechal ho vyhadzovačmi vyniesť von z klubu.

Celý incident sa však premenil na faux pas, keď sa ukázalo, že údajný útočník nebol v skutočnosti útočníkom, ale priateľom tejto dievčiny a z konfliktu sa ju len snažil dostať. Tá neskôr reagovala videom, v ktorom celú situáciu vysvetlila a uviedla na pravú mieru. To však ani sám Separ počas daného večeru nemohol tušiť a ženu si zastal len v dobrom úmysle, čiže je už len na tebe na koho stranu sa postavíš. Oba pohľady majú niečo do seba.

Ektor stihol natočiť klip v štýle GTA priamo v LA a Boy Wonder nám predstavil ďalšie video so super atmosférou, ktoré zbúchala Mystika. Pomyselnú korunku z trackov vydaných minulý týždeň si u mňa zase získal eLka spolu s Refewom a Jakubom Raifom za song Je nám líto, ktorý produkčne zastrešil veľmi šikovný Dalda. Odporučenie na umelca zase zaplnil Blabbermouf z Holandska.

Odporúčame