Rapová renesancia. Gleb je svoj najväčší hejter a vydáva nový banger

Slovenský rap zažíva svoju renesanciau! Obľúbený raper Gleb tvrdí, že je svoj najväčší banger a vytáva nový hejter. Alebo naopak?

„Moje renesančné plány pochopí len Mikuláš Kopernik…“ Síce sa vraj Gleb ešte necíti ako OG, už bez dohadov o ňom nikto nemôže prehlásiť, žeby bol v slovenskom rape youngster. Dokazuje nám to aj na svojom najnovšom tracku, ktorý je podľa všetkého predzvesťou novej hudobnej série na jeho YouTube kanále. Obľúbený slovenský raper ju vytvoril samozrejme najmä pre fans, žiadnych hejterov. Kedysi sme už od neho pred časom dostávali napríklad aj sériu s názvom FRISTAJLYN, ktorá aktuálne dostáva svojho mladšieho no zásadne vyspelejšieho brata.

Nová rapová éra, nový Gleb

RAPINBOX – tak sa volá najnovšia Glebová hudobná séria, ktorej sme pred pár dňami z nej dostali spomínaný nový banger. Okrem toho, že pravdepodobne budeme z tejto série dostávať nové veci viacmenej pravidelne, Big Boy sa zároveň netají tým, že je v tvorivej nálade veľmi hlboko a v znamení jeho nového štúdiového albumu sa bude niesť rok 2022. Glebovým posledným projektom bolo extrémne výborné EP LETO V KUFRI, ktoré si ešte stále vieš v prípade záujmu kúpiť na TOMTO ODKAZE.

Je Gleb svoj najväčší hejter?

Pri tej tvorivej téme by sme radi ešte sekundu zostali. Gleb totiž v aktuálnej veci tvrdí, že svoj najväčší hejter je on sám. To určite pozná veľa umelecky založených ľudí, ktorí sú spravidla vždy najviac nespokojní so svojimi vlastnými dielami. A to aj napriek tomu, že im to celé okolie môže vynachváliť do nebies. Možno aj práve vďaka tomu znejú Glebove nové veci vždy tak vyladene, pretože si na nich dávame záležať možno o čosi viac, než jeho ostatní kolegovia z rapovej scény.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Cenami ovešaná Taylor Swift šokuje svojich fanúšikov: Na ceste je jej úplne nový album Midnights!

Kto všetko má vlastne „RAPINBOX vol.1“ na svedomí? Okrem Gleba za majkom na tomto diele po hudobnej stránke podujal dobre známy Komander, s ktorým vždy Glebove bary štípu ako wassabi. Taktiež známy Jan Strach sa podpísal pod samotným videoklipom a ten vždy zaručí očakávanie kvalitného vizuálu. Čo povieš ty?

COVER PHOTO: @veronikaselepkova

Odporúčame