Raper Drake dostal počas koncertu nevšedný darček: Spodnú bielizeň od fanúšičky, ktorá schudla takmer 80 kilogramov

Raper Drake sa dočkal od fanúšičky skutočne nevšedného „darčeku“ (commons.wikimedia/The Come Up Show)

#Známy raper Drake dostal počas koncert od fanúšičky skutočne nevšedný darček. Tá mu totiž hodila na pódium svoju spodnú bielizeň z dôb, keď bola obézna. Jej telo odvtedy prešlo úctihodnou premenou. Schudla totiž takmer 80 kilogramov. Informuje o tom portál Unilad.

Úctihodná premena

Nohavičky Stephanie Valentine, ktoré hodila počas koncertu na pódium, ukazujú jej pomerné veľké proporcie. Fakt je ten, že Stephanie týmto činom „oslávila“ to, že dokázala počas roku a pol schudnúť takmer 80 kilogramov. Sama tiež uviedla, že teraz sa cíti oveľa sebavedomejšie, ako kedysi.

Podľa vlastných slov môže teraz robiť veci, ktoré kedysi nemohla, no a návšteva Drakeovho koncertu je jednou z nich. Valentine, ktorej video na TikToku dosiahlo okolo 1,6 milióna pozretí, v ňom drží svoje nohavičky a dodáva: „Tieto nohavičky kedysi patrili mne a dnes večer ich hádžem na Drakea“.

„Takže som schudla 79 kilogramov a tento rok vravím, ,Začínam chodiť na koncerty‘, lebo predtým som sa nezmestila do sedadla v hale. Ak som stála na nohách celú noc, moje kolená, kĺby, a celá noha ma bolela celý týždeň, kvôli čomu som nenávidela chodenie na koncerty,“ povedala tiež Valentine.

@glamzilla

i had to shoot my shot with the boy 🤷🏻‍♀️ #drake #drakeconcert #itsallablurtour

♬ original sound – GLAMZILLA

Uznanie od ostatných

Okrem toho, že teraz si už môže koncert skutočne užiť, tiež dodala, že síce vie, že niektorým ľuďom môže prísť jej počínanie nechutné, ale dnes sa už cíti tak slobodne a sebavedomo, že to proste chcela urobiť. No a jej telesnú premenu ocenilo aj mnoho užívateľov sociálnej siete.

„Naozaj som na teba hrdá. Sledovala som tvoju cestu a myslím, že si inšpiráciou,“ znel jeden z komentárov.

„Si skutočne úžasná,“ napísal druhý komentujúci.

Sleduj nás TikTok

 

Odporúčame