Prichádza veľká zmena: Po 30 rokoch sa mení celosvetovo známa značka

Prichádza veľká zmena: Po 30tich rokoch sa mení celosvetovo známa značka. My vieme, ktorá to je! (Zdroj: Unsplash.com/ Ed Hardie)

#Aj značky, ktoré sú už dlhé roky na trhu, musia svoj vzhľad prispôsobiť novým generáciám a trendom. Veľkú zmenu sa rozhodol spraviť aj program, ktorý pravdepodobne máš aj ty stiahnutí vo svojom počítači alebo mobile. Poď sa pozrieť, ako bude vyzerať nový Microsoft!

Microsoft balík poznáme už od roku 1998, kedy bol prvýkrát predstavený od samotného Billa Gatesa. Za tie roky sa už pár veci samozrejme zmenilo. Rôzne inovácie a rôzne dizajnové zmeny. Nikdy však neprišlo k zmene, ktorá by zmenila názov a legendárne logo.

Tak ak máš aj ty Microsoft nebuď prekvapený, že sa ti o pár týždňov možno zmení celé prostredie aplikácií. Office.com, Office Mobile a Office pre Windows sa totiž stanú aplikáciou Microsoft 365 s novou ikonou. Okrem úplného zmenu vzhľadu sa uľahčí aj práca v programe či pribudnú nové funkcie.

Ak máš zo zmeny strach, tak sa nemáš čoho obávať. Zmena totiž príde postupne. Vo svojom počítači totiž nájdeš aj klasický Word, Excel či PowerPoint, im sa totiž názvy nezmenia. Zostane ti aj účet, ktorý si mal doteraz a nemal by si prísť ani o svoje dáta. Informuje o tom portál Unilad.com. 

Zmena značky sa mení po odstránení aj legendárneho internetu Explorer, ktorý skončil po takmer 30 rokoch služby. Ten mal svoje silné obdobie v polovici 90. rokov. Časy sa menia, a preto aj Microsoft teraz nezaostáva a zvolil cestu rebrandingu.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, unilad.com
Odporúčame