Príbeh, ktorý vás dojme a chytí za srdce: Týraný psík sa zamiloval do bábätka, celkom sa zmenil

instagram

#Mať psíka patrí k snom nejedného človeka a o to bolestnejšie je, ak si ho z rôznych dôvodov nemôžu dovoliť. O to väčšie nepochopenie prichádza vtedy, ak si tí, ktorí štvornohého maznáčika majú, nevážia a týrajú ho. Podobný osud zastihol aj sučku Noru.

Predošlí majitelia sa k nej správali priam príšerne. Týranie zažívala Nora takmer každý deň, až sa nakoniec ocitla v útulku. Pre niekoho to môže byť príšerné, pre sučku to bolo vykúpenie. Práve tu si ju našiel milý pár a keďže videli, že psík je pokojnej povahy, rozhodli sa, že si ju zoberú a vytvoria jej krásny domov. Stalo sa tak sedem rokov pred narodením ich prvého spoločného potomka.

Na psíkovi bolo poznať, že si prešiel peklom. Smútok v očiach, strach z ľudí a samota bola to, čo Nora vyhľadávala. Obrat nastal však vtedy, keď sa rodina Elizabeth a jej manžela rozrástla o ďalšie detičky. Keď sa im narodil maličký Archie, aj krásna Sučka Nora akoby znova ožila a prebudilo sa v nej to malé a hravé šteniatko.

Mama opisala Archieho ako pokojné a zároveň dobrodružné dieťatko. Zrejme to vycítila aj Nora, pretože si k nemu vytvorila špeciálny vzťah. A ako opisuje Elizabeth, „Nora sa bojí každého, okrem malého Archieho.“

Odvtedy sa Nora a Archie stali nerozlučnými kamarátmi. Nora dávala na bábätko pozor, spávala s ním, hrala sa a dokonca aj plyšákov mali rovnakých…Ich kamarátstvo mamina dokumentovala od útleho veku dieťaťa. A tak, ako rástol Archie, rástla aj láska medzi ním a Norou. Nádherné fotografie, ktoré uverejnila Elizabeth na Instagrame sú toho dôkazom.

Aj príbeh týranej sučky Nory, ktorú zachránil vtedy ešte mladý a bezdetný pár je príkladom toho, ako dokáže psík z útulku milovať. Ak aj s prichádzajúcimi vianočnými sviatkami zvažujete, že pre niekoho zaobstaráte psíka či mačičku, skúste darovať šancu na lepší život zvieratkám z útulku. Odvďačia sa vám nekonečnou láskou a vernosťou.

Odporúčame