Od právnikov až po VIP hostí: Takto si to užili právnici Johnnyho Deppa na jeho koncerte

Takto si to užili právnici Johnnyho Deppa na jeho koncerte. (Zdroj: Unsplash.com/Danny Howe)

#Ostro sledovaný rozvod dvoch hviezd máme už za sebou. Amber Heard a Johnny Depp sa po niekoľkých vyčerpávajúcich týždňoch už rozhodne otriasli. Johnny Depp si dokonca po výhre na súde žije svoj celebritný život a opäť začal koncertovať.

Johnny Depp možno známejší ako Jack Sparrow z filmov ,,Piráti z Karibiku“ je vášnivý spevák. S gitaristom Jeffom Beckom odohrali nedávno svoje prvé vystúpenie na mesačnom severoamerickom turné vo Washington DC. Informuje o tom portál cinemablend.com. 

Na koncerte, ktorým odštartovali turné, nechýbali ani jeho právnici. Nie však kvôli nejakým sporom, prišli sa zabaviť. Camille Vasquez a Ben Chew sa poriadne odviazali s VIP náhrdelníkmi okolo krku. Nechýbali ani kožené nohavice či farebné rifle. Známych právnikov by ste ťažšie spoznali bez saka a elegantných šiat.

Po ich vystúpení v DC budú najbližšie hrať v MGM Music Hall vo Fenway v Bostone v štáte Massachusetts, a potom cestujú do New Jersey, New York, Toronto, Kentucky, Chicago, Reno a Las Vegas, Nevada, spolu s Temeculou a San Jose, Kalifornia. Možno na niektorých zastávkach ešte uvidíme právnickú dvojicu. Camille Vasquez po jeho boku však ešte určite uvidíme. Herca na súde bude znova obhajovať proti obvineniam, ktoré súvisia s napadnutím počas filmu ,,City of Lies“, ktorý nakrútil ešte v roku 2017.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, cinemablend.com. 
Odporúčame