Známy youtuber prekonal svoj strach a vyskúšal zvláštnu terapiu: Neuveríš, že sa bál práve tohto

PPPíter prekonal svoj strach

PPPíter sa vo videu rozhodol čeliť svojmu strachu (Zdroj: youtube.com/PPPíter)

#PPPíter patrí medzi youtuberov, ktorých nie je potrebné špeciálne predstavovať. Desaťtisíce ľudí zbožňujú jeho cestovateľské videá a keď prišiel s nápadom naštartovať sériu vlogov o Slovensku, fanúšikovia boli nadšení. Napriek tomu, že sme Slováci, mnohí o miestach, na ktoré s kamerou Peter zavíta, ani netušili.

V najnovšom videu sa rozhodol doma, na Slovensku, prekonať svoj najväčší strach. Aj keď by si mnohí povedali, že po množstve výletov, ktoré absolvoval a pri počte zaujímavých a nečakaných situácií svoj najväčší strach prekonal v pralese alebo pri nakazení sa maláriou, nie je to tak. Strach má známy youtuber z včiel a práve preto sa v rámci videa pozrel na miesto, ktoré ponúka naozaj zvláštnu terapiu. Áno, hádaš správne. Dôležitú úlohu pri tejto terapii zohrávajú práve včely.

Okrem toho však ukazuje aj ďalšie zaujímavé miesta Slovenska, ktoré dokazujú, že naša krajina má čo ponúknuť Vedel si, že v meste Medzilaborce existuje múzeum Andyho Warhola, ktorého rodičia sa narodili len pár kilometrov od tohto mesta? PPPíter sa rozhodol navštíviť aj miesto, kde nefunguje gravitácia.

Aké je podľa teba najzaujímavejšie miesto na Slovensku?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame