PPPeter dosiahol pol milióna odberateľov: Sleduj jeho neuveriteľnú cestu v spomienkovom videu, ktoré je prierezom jeho tvorby

Do zoznamu aj dostal aj PPPeter

PPPíter (Zdroj: Facebook/PPPeter)

#Peter Popluhár alias PPPeter je jedným z najzaujímavejších YouTubových komikov na Slovensku. Na rozdiel od jeho súputníkov tvorí takmer výlučne po anglicky a rovnako má za sebou aj kariéru ako tvorca paródií. Na svojom konte mal totiž úspešný výsmech z Harryho Pottera, známy ako Dano Drevo, kde daboval všetky postavy.

ROZHOVOR Internetový komik a youtuber PPPeter: Cítil som, že sa pred kamerou musím pretvarovať

To však samozrejme ani zďaleka nie je všetko. Je pravdepodobné, že si ho začal sledovať až po tom, ako sa dostavil najväčší úspech, no PPPeter je s nami na scéne už naozaj dlho. A pri dôležitom míľniku, akým pol milióna odberateľov na svojom YouTube kanále rozhodne je, sa rozhodol vytvoriť video, ktoré mapuje celú jeho cestu vo vodách internetu.

Na teba tak čaká takmer polhodinový prierez celého jeho života, kde sa dozvieš úplne všetko o jeho začiatkoch, nápadoch, víťazstvách a samozrejme aj tvrdých pádov, ktoré ho vyformovali na jedného z najlepších YouTuberov na našej domácej scéne. Sleduješ PPPetra? Podeľ sa s nami v komentároch o svoj názor.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame