Obrovská radosť v hudobnom priemysle: Post Malone sa poprvýkrát stane otcom!

Post Malone bude otcom (Zdroj: YouTube/Post Malone)

#Obľúbený spevák Post Malone oznámil vo vyhlásení zdieľanom s TMZ , že je pripravený privítať svoju vlastnú malú rockovú hviezdu so svojou priateľkou. Hudobník z New Yorku, ktorý sa preslávil po vydaní svojho debutového singla „White Iverson“ v roku 2015, povedal, že je čas postarať sa o svoje telo a svoju rodinu a priateľov a šíriť toľko lásky, koľko len môžeme každý deň.

„Som nadšený z tejto ďalšej kapitoly v mojom živote. Som najšťastnejší, aký som kedy bol,“ povedal 26-ročný spevák. Post Malone neprezradil žiadne ďalšie podrobnosti o tehotenstve.

Čoskoro vydá nový album

Táto novinka prichádza pred vydaním Maloneho štvrtého štúdiového albumu s názvom Twelve Carat Toothache, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta tretieho júna. Nahrávka je veľmi očakávaným pokračovaním albumu „Hollywood’s Bleeding“ z roku 2019, ktorý debutoval na prvom mieste v rebríčku albumov Billboard a priniesol hity vrátane „Sunflower“ a „Wow“.


Túžiš sa stať speváčkou či spevákom? Urob si jednoduché cvičenie a zisti, či na to máš!


Malone v januári pre Billboard povedal, že skladby na novom albume hovoria viac o tom, ako sa momentálne cíti – vzostupy a pády a neporiadok a bipolárny aspekt toho, že akým je umelcom. Pre hudobníka to bolo niekoľko rušných týždňov. Minulý mesiac sa pripojil k 21 Savage na pódiu na festivale Coachella, aby predviedli ich obrovský hit „Rockstar“ z roku 2018 a prekvapivo vystúpil aj na festivale Revolve.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @postmalone


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s našim maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, cnn.com
Odporúčame