Žena poslala svoje fotky trénerovi: Takúto reakciu nečakala, skoro sa prepadla od hanby

Žena poslala svoje fotky trénerovi: Takúto reakciu nečakala

Žena poslala svoje fotky trénerovi: Takúto reakciu nečakala. (Zdroj: Unsplash.com / Paul Hanaoka)

#Žena túžila po lepšej postave a tak si zohnala trénera. Ten ju požiadal, aby sa nafotila pred tím ako začne cvičiť, aby videla svoj progres. To, čo však prišlo potom, nečakala. Skoro sa prepadla od hanby.

Keď človek začína s cvičením, často si nevie predstaviť ako bude vyzerať progres a mnohokrát ho sám na sebe ani nevidí. Aj preto sa mnohí často fotia pred tím ako začnú cvičiť, aby ten progres videli. To doporučil aj jeden z osobných trénerov svojej klientke.

Žena sa preto nafotila v spodnom prádle a fotografie poslala svojmu trénerovi. Takúto reakciu však nečakala. Muž je totiž odpísal, že „Ahoj, prepáč Gem, chcel som, aby si si urobila fotky pre seba. Nie aby si mi ich poslala. Aby si si mohla pozrieť svoj pokrok.“

Odpoveď, ktorá jej prišla ju poriadne zaskočila a skoro sa prepadla od hanby. Myslela si totiž, že mu tie fotografie mala poslať. Ešte horšie však bolo, že sa muž akurát nachádzal na večeri so svojou priateľkou.

@radiogemmahill How do I go back 😫 #PT #gymfail #mumsoktiktok #gym #gym #over30 #fitlovers #fitnessfunny ♬ Send Me on My Way – Vibe Street

Zdroj: hashtag.sk, dailystar.co.uk
Odporúčame