Sony odhalilo finálny dizajn nového VR2 headsetu: Spolu s ovládaním vytvára dokonalý 360-stupňový pohľad

Playstation 5

Nový headset je zladený s konzolou (Zdroj: Unsplash.com/Hello I'm Nik)

#Máš doma nové PlayStation 5, prípadne naň nedočkavo čakáš? Tak v tom prípade dovoľ, aby sme ťa naň nažhavili ešte viac. Spoločnosť Sony nedávno ukázala úplný a hotový dizajn náhlavnej súpravy PlayStation VR2 , ako aj aktualizované zábery ovládača VR2 Sense.

Viceprezident spoločnosti, Hidekai Nishino, na blogu PlayStation vysvetľuje, že zhodný dizajn náhlavnej súpravy a ovládača sú navrhnuté tak, aby predstavovali 360-stupňový pohľad na virtuálny svet. Dodal, že vzhľad a celkový dojem boli vytvorené tak, aby sa viac zhodovali s celkovou atmosférou PlayStation 5, aj keď jemnejším spôsobom, ktorý je príjemný pre telo.

Veľký dôraz bol kladený na ergonómiu, pričom v blogu sa tiež píše, že počiatočná spätná väzba od testerov bola pozitívna. Okrem toho je tu nový volič nastavenia šošovky, ktorý pomáha používateľom zaistiť dobrý komfort očí, ako aj nové vetranie na zlepšenie prúdenia vzduchu. Na záver povedal, že nová jednotka má „nastavenie jedného kábla“, čo by malo uľahčiť uvedenie vecí do prevádzky a prevádzku o niečo jednoduchšie ako s pôvodným PSVR.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, blog.playstation.com
Odporúčame