Honba za pokladom v skutočnom živote: Sony spúšťa unikátnu súťaž o hernú konzolu PlayStation 5!

PlayStation

PlayStation spúšťa veľkú honbu za pokladom (Zdroj: Pexels/EVG Kowalievska)

#Rád si sa ako dieťa hrával na pirátov a hľadal stopy v honbe za pokladom? Spoločnosť Sony ti tento zážitok dopraje aj v skutočnom živote. S tým rozdielom, že v tejto hre ide skutočne oveľa. Hlavnou výhrou je totiž najnovšia herná konzola PlayStation 5.

V priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov, konkrétne do 7. marca spoločnosť Sony rôznymi spôsobmi zverejní 14 jedinečných kódov, ktoré pripomínajú ovládač PlayStation. Niektoré z nich zverejní online na svojich kanáloch sociálnych sietí, ale zverejní ich aj prostredníctvom významných podujatí v oblasti športu, hier, filmu a hudby. Inými slovami, budeš musieť mať oči na stopkách a možno sa aj spriateliť, aby sa z lovu stalo skupinové úsilie.

To, že ich nájdete, totiž automaticky neznamená, že vyhráš konzolu. Nie – každý kód ti poskytne iba možnosť zapojiť sa do žrebovania o PS5. Keď kód nájdeš, budeš ho musieť zadať na vyhradenej stránke pre promo akciu, a potom odpovedať na otázku týkajúcu sa toho, kde sa kód zobrazil, aby si si skutočne mohol uplatniť svoj nárok na vstup do žrebovania. Veľa šťastia!


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, engadget.com
Odporúčame