Sony predstavilo kolekciu nových hier: Sleduj prvé ukážky na pokračovanie God of War či Spider-Man 2, máme aj jedno prekvapenie!

Sony predstavilo nové hry na konzolu PlayStation 5

Sony predstavilo nové hry na konzolu PlayStation 5 (Zdroj: Insomniac)

#PlayStation Showcase je za nami a Sony sa znova má čím pochváliť. Doručili viac ako samotní fanúšikovia očakávali. Spoločne so spoločnosťou Insomniac predstavili pokračovanie úspešného Spider-Mana, ale aj úplne novú hru so známou Marvel postavou. Nechýbajú nové zábery a dátum vydania Gran Turismo 7, oficiálny trailer na God of War: Ragnarok či remake zo sveta Star Wars. Pripravili sme výber toho najlepšieho.


Plánuješ aj ty kúpu PlayStation 5? Ak chceš hranie posunúť na nový level, toto príslušenstvo jednoducho musíš mať!


Marvel’s Spider-Man 2

Pôvodná hra z roku 2018 nadchla herných fanúšikov aj kritikov a získala 7 Game Awards nominácii. Jej minuloročný spin-off s Milesom Moralesom sa stal jednou z najpredávanejších hier roka 2020. Teraz sa musia Peter a Miles spojiť, aby spoločne čelili novému nepriateľovi – Venomovi.

Gran Turismo 7

Štartuj motor, v marci príde do predaja Gran Turismo 7. Pochváliť sa môže voľnou customizáciou pretekárskych áut, množstvom nových tratí, kompatibilitou s volantom a krásnou grafikou s Ray Tracingom. Vyzerá to tak, že Forza Horizon 5 má nového konkurenta.

God of War: Ragnarok

God of War ti zrejme nemusíme bližšie predstavovať. Hra roka 2018, desiatky ďalších ocenení a jedna z najlepších PlayStation exkluzivít dostane pokračovanie pre konzolu PS5. Kratosov syn dospieva a tvorcovia sľubujú ďalší emotívny príbeh s nečakaným koncom.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

Nedávne hry Jedi: Fallen Order a anniversary edícia Battlefront II donútili vývojárov priniesť hráčom kompletný remake staršej obľúbenej pecky Knights of the Old Republic. Tešiť sa môžeme na nové mechaniky, úžasnú grafiku a hodiny zábavy.

Marvel’s Wolverine

Prekvapenie prišlo tentokrát od Incomniacu. Nový Spider-Man im zrejme nestačil a preto vyvíjajú nového Wolverina. Aj keď sme zatiaľ dostali len krátky teaser, nevieme sa dočkať, kam všetky tie superhrdinské hry mieria – čaká nás na konci konzolovej generácie nezabudnuteľná tímovka?

Ktorá hra najviac zaujala teba?

Zdroj: hashtag.sk, Sony Interactive Entertainment
Odporúčame