Pil C-ho kritizujú ľudia za jeho účes: Naozaj sa toto rieši?

Pil Cho nový účes (Zdroj: IG/@pil_c)

#Pil C je známy svojim vyberaným vkusom, o čom svedčí aj výber jeho aktivít ako golf, rýchle autá či vkusné fashion. Do jeho image patrí aj vlasový styling, o ktorý sa viac ako 6 rokov stará Tomáš “Shelby” Lomáz z najprestížnejšieho barbeshopu MMG Barbers.

A práve jeho barber sa postaral posledné mesiace o poriadny rozruch na jeho sociálnych sieťach. Po tom ako dlhé roky nosil Lukáš ten istý strih, známy ako fade. ,,Pil C dlho nosil ten istý účes, priam roky. Tak je čas na zmenu! Povedal som mu pri jednom zo strihov, keďže chodí ku mne pravidelne každý týždeň na úpravu účesu”, vysvetľuje začiatky zmeny Shelby.

Pil Cho klasický účes (Zdroj: hudb.sk/wiki/Pil_C)

Potom ako sa Pil C pustil po rokoch do svojej zmeny, tak sa vzniesla vlna hejtu na jeho sociálnych sieťach, aby vymenil barbera a „čo to má s vlasmi“. Komenty na jeho strih sa z týždňa na týždeň stupňovali, až sa Lukáš vyjadril ako to vlastne je.

“Ľudia boli zvyknutí, že mám krátky účes, a keď som dal post na IG, tak p*čovali. Moja domáca úprava aktuálne trvá toľko, ako ten, čo som mal predtým. Čiže nič, keďže moj barber vie, čo robí a jeho strih nepotrebuje, aby som sa nejak tomu venoval viac ako bežne, keď sa muž prečeše. O tom to je, keď máš kvalitných ľudí okolo seba, tak to ti šetrí čas. 6 rokov je veľmi dlhá doba a mal som low fade a high fade a už to pre mňa bola nuda. Chcel som vyskúšať niečo nové a momentálne sme v procese a robíme z toho niečo, čo bude konečne po rokoch pre mňa niečo iné”, vysvetľuje Pil C.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tento refrén nedostaneš z hlavy: Refew sa s hosťami postaral o poriadny hit
Pil C
Pil Cho nový účes (Zdroj: IG/@pil_c)

O tom, čo nakoniec pristane Lukášovi na hlave sa asi dozvieme u neho neskôr, no a možno to bude znamenať aj nový album. “Nechcem zatiaľ nič zverejňovať, ale myslím, že svojich fanúšikov čoskoro poteším nielen strihovo, ale aj hudobne”, uzatvára Pil C a odkazuje svojim hejterom, že bude aj horšie.

Jeho barber však vlnu kritiky úplne rozumie a keďže nie je to u neho jediná známa osobnosť v kresle tak len dodáva: ,,Viem, že mnohým ľuďom sa nepáčia aktuálne strihy či premeny mužských účesov, ale tak ako ženy experimentujú so strihom či farbou, tak nechajme aj mužom túto slobodu a akokoľvek sa to ostatným zdá cez, tak je to stále každého voľba, ako chce so svojim vizuálom naložiť. O tomto je moja a iných ľudí v tejto brandži práca.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Lomáz (@shelby_bejby)

,,Myslím si, že aktuálne účesy u mužov sú dosť konzervatívne a muži na Slovensku sa boja zmien, videl som to aj teraz, keď som sa zúčastnil ako historický prvý barber kaderníckej súťaži, kde ma vybrala odborná porota. Preto som navrhol Pil C-mu,  že je čas na zmenu. Rád by som svojou prácou ukázal, že práca barbera nie je len o strihaní a holení, ale o tom, že mužom pomáhame tvoriť ich vlastný imidž a identitu,zakončuje Tomáš “Shelby” Lomáz.

Zdroj: hashtag.sk, Jana Trellová
Odporúčame