Konferencia Performance Marketing Masters: Spoznaj tajomstvá výkonnostného marketingu!

Zaži večer plný zaujímavých prednášok zo sveta digitálneho marketingu

Zaži večer plný zaujímavých prednášok zo sveta digitálneho marketingu (Zdroj: Unsplash.com/Headway)

#Performance marketing zameraný na výkon je fenoménom digitálneho prostredia posledných rokov. Pre značky, ktoré chcú byť vo vyhľadávačoch na prvých priečkach je neodmysliteľnou súčasťou ich marketingovej stratégie. Ako však z neho vyťažiť čo najviac? A čo všetko stojí za úspešne nastavenými PPC kampaňami, či SEO stratégiami? Odpovede aj na tieto otázky sa dozvieš na októbrovej konferencii z dielne Digital Marketing Clubu.

Zaži večer plný zaujímavých prednášok zo sveta digitálneho marketingu, ktorými ťa prevedú experti slovenskej branže. V poradí už 12. konferencia zo série Make it Digital nesie názov Performance Marketing Masters. Nadväzuje tak na tradíciu predošlých ročníkov a aj tentokrát prináša slovenským marketingovým nadšencom tie najaktuálnejšie témy a trendy.

Môžeš sa tešiť na 5 skúsených speakrov, ktorí ti prezradia svoje tipy a triky – ako na správnu optimalizáciu nástrojov, nastavenie stratégií, či meranie cieľov. Teoretické poznatky prepoja s prípadovými štúdiami z praxe a večer vyvrcholí panelovou diskusiou, ktorou ťa prevedie marketingová riaditeľka Footshopu, Adriana Jurdová, na tému Performance naprieč kanálmi.

Akí speakri na konferencii vystúpia?

  • Skúsený a ostrieľaný Ján Laurenčík z Basta Digital: B2B marketing a predaj na steroidoch.
  • Profesionál na digitálny marketing z Managino Agency, Alex Prochyra: Bez brandovej kampane k lepšiemu CTR a vyšším obratom.
  • Dlhoročný špecialista a CEO agentúry Glidy, Filip Škultéty: 5 SEO stratégiami, vďaka ktorým uchopíte SEO výkonnostne.
  • Certifikovaný Google tréner Robert Lelkes: Ako maximalizovať eCommerce zisky namiesto výnosov.
  • Expertka na komunikačné stratégie z agentúry TRIAD, Anička Olvecká: Ako si nastaviť ciele komunikácie.

Súčasťou tohto všetkého môžeš byť aj ty – už 26.10.2021 o 17:00 v Hoteli Tatra v Bratislave. Konferencia je z kapacitných dôvodov otvorená len pre plne zaočkovaných. Ak túto podmienku náhodou nespĺňaš, alebo preferuješ pohodlie domova, máme pre teba aj online lístok.

Nezmeškaj jedinečnú príležitosť priučiť sa mnoho užitočných trikov od profesionálov a sprav pre svoju kariéru krok, za ktorý ti tvoje budúce ja poďakuje!

Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame