Peniaze budú, ale my nebudeme. Na čom naozaj záleží, sú ľudia okolo nás. Yzomandias posúva ďaľšiu ochutnávku jeho nového albumu

eď tvrdě nebo jeď domů. Heslo všech hesel. My jsme ulice, rap, tanec, graffiti, my jsme The Streets. Jsme rodina, jsme furt spolu a ze dna jdeme nahoru. Přesně jako Milion+. Vítejte zpět doma. ?

Dostali sme sa do bodu, kedy nemusím v každom článku týkajúceho sa labelu Milionpripomínať, že ide o najaktívnejšiu formáciu ľudí na našej rapovej scéne. Tento rok nás zásobovali novinkami prakticky od jeho absolútneho začiatku, spopularizovali obľúbený Hot16 challenge a nezdá sa, že v aktivite poľavia. Dôkazom je aj v týchto dňoch Yzomandias, ktorý pred pár mesiacmi vydal skvelé EP Melanž (titulná skladba dnes má na YouTube takmer 8 miliónov pozretí), no dnes už čakáme na ďalší plnohodnotný album. Po ukážke Designer Flow sme sa dnes dočkali ďalšej ochutnávky, ktorá spoločne s videoklipom nadväzuje práve na Designer Flow.

Sme už zvyknutí, že videoklipy, ktoré vychádzajú pod taktovkou Mpatria k najlepšiemu v našich končinách, no ich klipy posledné mesiace dosahujú doslova svetových kvalít. Prozyum vychádza 27.11., čiže už najbližší piatok. Na albume sa objaví 10 skladieb a mnoho fanúšikov určite poteší, že Nik Tendo sa objaví až na troch. Ďalšie slohy dodajú Smack, Koky, Luca Brassi, Luisa a Ektor.

Dnes už taktiež poznáme príbeh, ktorý je za poškodením výkladu obchodu v Prahe, a to The Streets. Pred takmer dvoma týždňami sa na ich instagramovom profile objavila fotka s poškodenou vytrínou, na ktorej boli práve písmená JTNJD. Taktiež vieme, že práve Yzo je najnovším „členom“ rodiny The Streets a svedkami sme teda celkom zaujímavého proma.

Jeď tvrdě nebo jeď domů. Heslo všech hesel. My jsme ulice, rap, tanec, graffiti, my jsme The Streets. Jsme rodina, jsme furt spolu a ze dna jdeme nahoru. Přesně jako Milion+. Vítejte zpět doma. ?
#thestreers #bepartofit #milionplus

Zdroj fotografie: IG/ The Steets

Odporúčame