PayPal prináša novinku, na ktorú mnohí čakali: Po novom si cez neho môžeš presúvať aj kryptomeny

PayPal umožní transfer kryptomien

PayPal umožní transfer kryptomien (Zdroj: Unsplash.com/CardMapr.nl)

#Kryptomeny sa stávajú čoraz väčším lákadlom pre nejedného z nás. Po tom, čo Bitcoin vystrelil do astronomických výšok, majú o investovanie čoraz väčší záujem najmä mladí ľudia. Môže síce ísť o rýchle zbohatnutie, ale stále ním podstupuješ nejedno riziko.

Do tejto celej šlamastiky sa napokon primiešal aj PayPal. Po novom bude ponúkať možnosť presunúť kryptomeny na tvoj účet, nech si kdekoľvek. Podporované kryptomeny zahŕňajú najmä stabilné meny ako Bitcoin, Ethereum či Litecoin. Ich portfólio sa môže časom rozrásť.


Umelá inteligencia sa stále vyvíja: Najnovšie sa ukazuje, že si mohla vytvoriť vlastný tajný jazyk


To však ani zďaleka nie je všetko. PayPal umožní svojim užívateľom preniesť kryptomeny na externé krypto adresy vrátane rôznych búrz. No a v neposlednom rade bude možné poslať kryptomeny rodine či priateľom cez PayPal v priebehu niekoľkých sekúnd. A to bez dodatočných poplatkov.

Vyzerá to tak, že svet kryptomien sa poriadne rozrastá. Novinka bude zatiaľ dostupná len pre americký trh, no časom zavíta aj do Európy, ktorá je taktiež z pohľadu vlastníkov kryptomien bohatá. Všetko bude fungovať jednoducho aj cez mobilnú aplikáciu.

Investuješ aj ty do kryptomien?


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, paypal-corp.com
Odporúčame