Paulie Garand s fresh novinkou: Nebyť sebecký magor je mocná zbraň

Český rapper Paulie Garand ponúka (nielen) svojim priaznivcom čerstvú hudobnú novinku. Song nesie názov „Masky“, je súčasťou pripravovaného CD a hosťuje na ňom Sofian Medjmedj.

Paulie Garand sa hrá s lyrikou

Paulie Garand patrí, čo sa lyriky týka, dlhodobo medzi najlepších rapperov zo Slovenska a Českej republiky. Potvrdzuje to aj v hudobnej novinke „Masky“, ktorá bude taktiež súčasťou pripravovaného CD tohto českého interpreta.

Paulie ponúka pohľady do svojho vnútra, viacero skutočne deep bars a výpovednú hodnotu. Tá je prítomná prakticky v každom tracku, ktorého je autorom.

Sofian Medjmedj dopĺňa celkový vibe, ktorý táto skladba v sebe skrýva. Producentsky sa o „Masky“ postaral Kenny Rough. Kenny tvorí s Pauliem prakticky nerozlučnú dvojicu, pričom na ich spoluprácach cítiť, že spoločne fungujú už niekoľko rokov.

Dodajme, že o beat sa postaral UMP Beats a.k.a. Under My Pillow. Nechýba ani videoklip, ktorý sa vyznačuje originalitou.

Člen Ty Nikdy label chystá na tento rok nový album. Paulie Garand to sám potvrdil, pričom ak máte radi jeho hudbu, vieme už teraz povedať, že sa máme na čo tešiť. Ak aj ďalšie skladby budú minimálne na takej úrovni ako „Masky“, o tomto CD budete naozaj veľa počuť.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto mieste.

Photo credits: @radek_kudlacek

Odporúčame