Speváčka Cher všetkých šokovala: Na parížskom týždni módy nesedela v prvom rade, ale namierila si to priamo na mólo!

Cher na Parížskych módnych dňoch

Cher na Parížskych módnych dňoch (Zdroj: YouTube/CHER Fan Club)

#Speváčka Cher je vskutku originálny zjav. Veď, kto by už pôsobil tak neuveriteľne elegantne s dlhými havraními vlasmi a s extravagantným make-upom? A tieto dva atribúty dotvára jej ikonický hlas, ktorý si len ťažko nezapamätáš. Objavila sa aj vo filme po boku Winony Ryder, no Cher je predovšetkým známa ako „Bohyňa popu“. Táto charizmatická žena arménskeho pôvodu však spôsobila na parížskom týždni módy malý rozruch…

Nesedela v prvej rade

Každému je nad slnko jasnejšie, že všetky celebrity majú svoje miesto na prehliadkach v prvých radoch, o tom netreba diskutovať. Či už ide o Kim Kardashian alebo Annu Wintour. No čo bolo veľkým prekvapením, na parížskom fashion weeku márne hľadali v prvej rade speváčku Cher. Ak si však myslíš, že sa jej len jednoducho nechcelo prísť, mýliš sa. Objavila sa totiž priamo na móle.

Táto spevácka diva kráčala ako vznešená labuť, oblečená v striebornom spandexovom body a v čiernych čižmách na platforme. Publikum tvorilo takmer 8000 ľudí a Cher bola naozaj neprehliadnuteľná. Prehliadka sa konala na štadióne Stade Jean-Buoin v Paríži.

Čo určite stojí za zmienku, je aj fakt, že speváčka nehviezdila len na móle, ale je aj novou tvárou značky Balmain a ich novej kabelky.

Dominovala biela, čierna a červená

Na samotnom móle bolo oblečenie viac nositeľné, než ako umelecký výtvor návrhára, s krásnymi kabátmi, vyrobenými z hodvábu a ľanu. Nohavice prekvapili svojou šírkou, saká svojim objemom a háčkované šaty boli tak dlhé, že sa vliekli po zemi. Tiež sa tu objavilo množstvo kože – od biker búnd, cez babydoll šaty až po tielka.

Všetko bolo v bielej, čiernej alebo červenej farbe. Pri výrobe bolo dôležité myslieť aj na udržateľnosť materiálov, koža pochádzala z francúzskych fariem a každý ďalší materiál bol na 100 percent vysledovateľný, čo znamená, že si úplne jednoducho mohol zistiť jeho pôvod a nebol pre teba „čínskou neznámou“. O výnimočný zážitok sa postarala aj svetelná inštalácia v štýle Tron, ktorá bola skutočne pôsobivá, pretože oblečenie bolo vidieť len na jednej polovici móla, takže publikum občas zostalo v úplnej tme!

Stručne a jasne, parížsky fashion week bol naozaj zaujímavý a to nielen vďaka Cher, ktorá si vyskúšala, aké to je byť v koži modelky a kráčať po móle, ale aj tým, že sa myslelo na už vyššie spomínanú udržateľnosť materiálov. Pretože móda by mala byť aj ohľaduplná, na tom sa určite s nami zhodneš.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, theguardian.com
Odporúčame