Parádna správa pre nadšencov lietania: Aha, kam sa dostanete z Bratislavy

Foto: unsplash.com

#Cestovanie sa stalo bežnou súčasťou ľudí a trendom, ktorý len tak ľahko nezmizne. Dokonca možno povedať, že cestovanie po svete je pre niektorých životným štýlom. Stačí sa len pozrieť okolo. Napríklad blogerov, ktorí sa zaoberajú cestovaním, je čoraz väčšie množstvo.

Bratislavské letisko je síce v tieni toho viedenského a ťažko porovnáva s Budapešťou či Prahou. Napriek tomu odlieta z neho množstvo turistov. A to nielen v lete. Vlani prepravilo takmer 2 milióny pasažierov.

Práve letisko hlavného mesta prinieslo super novinky. Pre cestujúcich má pripravených šesť úplne nových pravidelných leteckých liniek a novú pravidelnú charterovú linku. Zaletieť si tak môžete do Gruzínska, Burgasu alebo na Maltu. Príjemným prekvapením je aj to, že pokiaľ budete chcieť ísť do Londýna, môžete si zaletieť už na letisko Luton, pričom sa tam lietať bude každý deň.

Ak patríte k tým, ktorým škola alebo práca umožňujú cestovať iba v lete, nezúfajte. Z Bratislavy sa môžete vybrať napríklad na Sicíliu, čím sa doplnia ďalšie možnosti destinácií, ktoré ponúkajú slnečné lúče a teplé počasie.

❗ZATIAĽ 6 NOVÝCH LINIEK✈ Z BRATISLAVY! ❗Ktorú z nich využijete?Viac info o zmenách v roku 2018 tu: http://bit.ly/2CwjHvr

Posted by Letisko Bratislava / Airport Bratislava on 3. január 2018

Odporúčame