Papuče z riflí, šperkovnica aj vlastný obraz: Vyrob si ich sám, podľa jednoduchých VIDEOTIPOV

Foto: freepik.com

Foto: freepik.com

#Ak máš veľa voľného času a chceš sa zabaviť, potom sú nasledujúce tvorivé videotipy pre teba ako stvorené. Ako vyrobiť organizéry na svoje drobnosti, novú parádnu handmade bižutériu alebo zrecykluješ staré kúsky oblečenia?

Organizér, ktorý skrotí chaos na tvojom stole

Istota, že sa zabavíš na pár dní! Budeš potrebovať: kartón, lepidlo, baliaci papier, nožnice a odhodlanie dokončiť rozrobenú prácu. Výsledkom môže byť jedinečný organizér na make-up, bižutériu aj okuliare, ktorý sa odteraz bude vynímať na tvojom stole. Ak potrebuješ ďalšiu inšpiráciu, zadaj do vyhľadávača frázu DIY organizer from cardboard.

Staré rifle na tisíc spôsobov

Strihaj, vyšívaj, prešívaj a recykluj na maximum. Nesmrteľný denim znesie veľa a je škoda, aby len tak ležal nevyužitý v skrini. Vedel si, že z vreciek na starých rifliach si dokážeš vyrobiť pohodlné papuče?

Vyťahané tričko hviezdou tvojej skrine

Ostré nožnice a staré nudné tričká? Ideálna dvojica na krátenie dlhých chvíľ. Čo s nimi, aby boli opäť nositeľné? Inšpiruj sa vo videu.

Handmade čelenky zo zvyškov látky

Ak to s tým tričkom predsa len nevyjde a odstrihneš niektorú časť navyše, nezúfaj. Ešte vždy sa z nich dajú vyrobiť perfektné čelenky do vlasov. V tomto prípade stačia iba nožnice, ihla, niť a tvoje aspoň trochu šikovné ruky.

Macramé listy pre každého bohéma

Macramé technika nie je tak náročná, ako sa môže na prvý pohľad zdať. V nasledujúcom videu nájdeš jednoduchý návod, ako vyrobiť krásne boho listy z uzlíkov. Či už si z nich urobíš dekoráciu do bytu, prívesky na batoh alebo neprehliadnuteľné náušnice, to už ponecháme na teba.

Maľovanie pre začiatočníkov

Máš doma akrylové farby, temperky, kus plátna alebo tvrdší papier? Vyskúšaj si, aké je to byť maliarom a pusti svoje fantáziu na ničím neobmedzovanú prechádzku.

Pohľadnica alebo nový obraz

Zostaňme ešte trochu pri farbičkách. Vyskúšaj si miešanie farieb a svoje kaligrafické schopnosti. Výsledok tvojej kreativity môžeš poslať ako pohľadnicu tvojim blízkym, alebo si ho zavesiť na stenu ako nový obraz. Tak čo, ktoré slová vyskúšaš napísať ako prvé?

Zdroj: Lucka
Odporúčame