Sviatočné outfity: Aké kúsky si obliecť na Silvestra či párty na chate? Niektoré inšpirácie sú len pre odvážne!

Sviatočný outfit

Najlepšie fashion inšpirácie na sviatky (Zdroj: Freepik.com/lookstudio)

#Sviatky sú príležitosťou dobre si oddýchnuť a pobudnúť s rodinou či priateľmi. Je to však zároveň čas veľkých osláv a párty, kde chceš určite zažiariť. Aký outfit zvoliť na silvestrovskú párty alebo rodinné stretnutie? Prezradíme ti pár tipov, vďaka ktorým budeš zaručene bodovať!

Dôležité sú materiály a farby

Sviatočnú atmosféru dosiahneš najmä tým, ak zvolíš tie správne materiály. Ide najmä o zamat, hodváb, flitre a perie. Čo sa týka farieb, ideálne je zvoliť metalické odtiene, ako zlatá, strieborná či medená. Určite však netreba zabúdať ani na základné sviatočné farby, ako biela, červená a čierna.

Samozrejme, zabodovať môžeš aj v smaragdovej zelenej či kráľovskej modrej. Ak ti však môžeme poradiť, skús skombinovať dva rozličné materiály, trebárs kašmírový sveter s trblietavými širokými nohavicami – bude to nevšedné a šik!

Po domácky, a predsa cool

Keď rozhodne nepatríš k typom, ktoré sa zľaknú ľahkej výstrednosti, ale túžiš po niečom rafinovanom, môžeš si pokojne obliecť bohémsky pyžamový komplet. Niekedy dokonca postačí zaujímavý strih a jednoduchý materiál, napríklad vo forme sexy šiat z úpletu, a výsledok bude famózny. Ak si odvážna, budeš rozhodne cool.

Doplnky robia kráľovnú

Ak sa ti nechce investovať do nových kúskov oblečenia, no aj napriek tomu chceš mať pekný vianočný outfit, stačí, ak svoje obľúbené modely doplníš výraznými šperkami, napríklad náušnicami či prsteňom. V kurze sú tiež brošne či kráľovské čelenky.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame