Originálny Mikulášsky darček, čertovsky dobré uhlie!

Zdroj: Mixit

Mikuláš, čert a anjel každoročne zavítajú do mnohých domácností, aby odmenili všetky deti. Všetky? Podľa tradície by tie neposlušné mali dostať uhlie, v skutočnosti to však väčšinou neplatí. Predsa len chceme, aby sa to rátalo všetkým. Ak hľadáte originálny spôsob, ako priniesť do mikulášskych odmien výchovný prvok, trošku pohroziť malým čertíkom a pritom im dopriať sladkú odmenu, vyskúšajte Mikulášku novinku od Mixit.sk.

Je to uhlie! Avšak, nie je uhlie ako uhlie. Keď sa do tohto zahryznete, zistíte, že chutí po horkej čokoláde, mandliach a lieskových orieškoch. 

Zdroj: Mixit

A stále platí, že pre tých poslušných má Mixit tradičnú Mikulášsku nádielku, zmes orechov, čokolády a sušeného ovocia. Ak sa vám zdá, že tí čertíci z toho vyjdú tak nejako lepšie, nič vám nebráni pridať do balíčka tým poslušným pár dobrôt naviac. Na Mixit.sk ich nájdete veľa a príjemne vás prekvapí ich zloženie.Na to, že to sú naozaj pochúťky, sa nejedná o žiadne nezdravé cukrovinky.

Zdroj: Mixit

A podobne na tom je aj tradičný Veľký adventný kalendár od Mixit. V adventnom kalendári sa ukrýva mix vrecúšok s orieškami a lyofilizovaným ovocím, rôzne príchute müsli tyčiniek Mixitiek aj lahodných orieškových nátierok. S Mixitom máte o mikulášsku nádielku aj adventné kalendáre postarané.

Zdroj: Mixit
Zdroj: PR článok
Odporúčame