Obrovská tragédia! Modelka OnlyFans sa fotila pre svojich fanúšikov: Jej dvojročný chlapec sa utopil v bazéne

OnlyFans modelka sa fotila: Jej syn sa v tom čase utopil

OnlyFans modelka sa fotila: Jej syn sa v tom čase utopil. (Zdroj: Unsplash.com)

#Wiyada Pontawee je 26-ročná tahjská OnlyFans modelka, ktoré zverejňuje pre svojich fanúšikov poriadne šteklivé zábery. Počas jedného takéhoto fotenia ju však zastihla obrovská tragédia. Kým ona pózovala vo vile, jej dvojročný chlapec sa utopil v bazéne.

Thajská modelka Wiyada vo svojej vile pripravovali špeciálne „valentínske fotenie“, na ktoré prišlo viacero modeliek. Na jednej z fotiek mala mladá matka pózovať v odhaľujúcich čiernych bikinách, pričom nohy mala vyložené na biliardovom stole. Jej syn Chawanakon Hancharoenpann počas tohto fotenia bol v úzadí a hral sa aj s ďalšími deťmi.

Potom sa účastníci párty presunuli dnu do vily a pokračovali vo fotení, kde vznikli údajne nové šteklivé zábery. Wiyadu mal fotiť otec jej dieťaťa, pričom chlapec sa hral pri bazéne a práve tam došlo k obrovskej tagédii. Chlapec sa začal topiť, čo zbadal jeho otec. Ten, keď začul divné zvuky a videl chlapca, ako špliecha okolo seba, okamžite zareagoval a bežal mu na pomoc.

Žiaľ, už neskoro. Oživiť ho sa nepodarilo ani privolanej záchranke. Thajská matka je z celého tohto incidentu skutočne zdravená. „Mám zlomené srdce. Nechcem už ďalej žiť. Modlím sa, aby sa môj syn vrátil,“ poznamenala.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, mirror.co.uk
Odporúčame