Online kasíno nie sú iba automaty: Vyhrať peniaze môžeš aj v oveľa atraktívnejších hrách

Online kasíno nie sú len automaty

Online kasíno nie sú len automaty (Zdroj: pexels.com/Pavel Danilyuk)

#Nie, nepôjdeme hlavou proti múru a nebudeme sa tváriť, že nevieme o tom, že v ponukách online kasín na Slovensku dominujú výherné automaty. Chceme však povedať, že nie sú jedinou kasínovou hrou, ktorú v nich nájdete. Online ruleta alebo online žreby tiež majú v portfóliu virtuálnych herní svoje miesto. A často prinášajú aj lepšiu zábavu.

Jasné, výherné automaty dominujú. Sú jednoduché, rýchle, adrenalínové, majú super grafiku a neprekonateľné bonusy, či jackpoty. Stále je tu však dosť hráčov, ktorí hľadajú v kasínach aj inú zábavu. Či už klasickú, noblesnú s dávkou potrebného staromilstva a grácie. Práve vtedy vám dokonale zapasuje ruleta. Sú však aj takí, ktorým automaty nesedia, ale tiež chcú rýchlu, instantnú, a vtipnú hru, možno okorenenú akurátnou dávkou tajomstva. Na to neexistuje lepšia alternatíva ako online žreby.

Online ruleta

Hry podobné rulete sa hrávali už v staroveku, napríklad v Číne. Takú tú modernú verziu, ktorú hráme aj dnes, vynašli niekedy v 18. storočí, kde inde ako v hazardu naklonenom Francúzsku. Počas troch storočí prešla ruleta poriadnym vývojom a dočkala sa hneď niekoľkých variácií, no základ je rovnaký ako kedysi. Na začiatku si na hracom poli vyberiete miesta, na ktoré položíte svoje žetóny a tým na dané hracie kolo uzatvoríte stávky. Následne sa stávky uzatvoria a spustí sa ruletové koleso, do ktorého sa hodí guľôčka. Tá, resp. jej pozícia po dokrútení kolesa rozhodne o tom kto vyhral a kto musí skúšať znova.

Bežné stávky by sa však rýchlo zunovali a tak neustále pribúdajú nové typy rozšírených stávok v rulete. My sa priznáme, že im príliš neholdujeme, ale zasa, starému dobrému Racetracku neodoláme, a keď v niektorej online ruletovej hre chýba, frfleme.

Už sme povedali, že ruleta sa v priebehu času vyvíjala. Vznikli tak hneď 4 odnože, ktoré dnes dominujú ruletovému svetu.

  • Francúzska ruleta
  • Európska ruleta
  • Americká ruleta
  • Alternatívne rulety

Všetky tieto typy ruliet majú rovnaký princíp hry, ale pravidlá sa líšia. Ak vás rozdiely vo verziách rulety zaujímajú, prečítajte si tento článok na ruletaonline.sk.

Ruleta je mimoriadne obľúbená
Ruleta je mimoriadne obľúbená (Zdroj: Unsplash.com/Adi Coco)

Online žreby

Azda nepoznáme človeka, ktorý by niekedy v živote nevyskúšal omamný pocit vybrať si niekde v stánku alebo na pošte farebnú kartičku, zotrieť na nej určené pole a dúfať, že sa pod tenkou vrstvičkou ukážu tri rovnaké symboly. Áno, žreby sú fenomén a málokto ich vôbec považuje za hazard. Dnes už však existuje aj oveľa pohodlnejšia alternatíva ako si vychutnať svoju obľúbenú zábavu – online žreby.

Princíp hrania je úplne rovnaký ako pri papierových žreboch. Kúpite si žreb a zotriete ho. Akurát nemusíte nikam chodiť a všetko zvládnete napríklad cez telefón z vlastného kresla. A áno, namiesto fyzickej mince, využijete tú virtuálnu. Dokonca si môžete vybrať či online los, zotriete spomínanou online mincou alebo jediným kliknutím myši. Veľkou výhodou je, že tieto žreby sú lacnejšie, je ich oveľa viac ako papierových a výhry bývajú tiež o niečo štedrejšie.

V online herniach pritom nájdete aj žreby, ktoré poznáte zo stánkov a pôšt, spomeňme napríklad najobľúbenejšie ežreby Prasa v žite. Ak vás online žreby zaujali, pozrite si recenziu ežrebu Super Prasa v Žite:

Kartové kasínové hry

Online ruletou a online žrebmi však alternatívy k online automatom ani zďaleka nekončia. Je tu ešte komplexný a obrovský svet ďalších kasínových hier. Bingo, športové stávky a azda najpopulárnejšie sú kartové hry. Karty sa hrávajú od nepamäti a „čertove obrázky“, ako ich odporcovia prezývajú stále patria k najobľúbenejším hrám v kasínach.

Blackjack, Baccarat a predovšetkým Poker sú hry, ktoré v kartových ponukách dominujú a hráči v nich pretočia obrovské peniaze. Jednou z ich najväčších predností je aj to, že sa pri nich hráč nemusí spoliehať len na šťastie. Svoju hru do veľkej miery dokáže ovplyvňovať, čo je oproti hracím automatom, ale aj proti spomínanej rulete a žrebom, podstatný rozdiel.

Sami vidíte, že kasína ponúkajú oveľa širšie možnosti zábavy ako iba točiace sa valce a vyberie si naozaj každý. Nemusíte byť dokonca ani fanúšikom tvrdého hazardu na to, aby ste si spríjemnili deň, ba dokonca, pri troche toho šťastíčka aj niečo vyhrali. Smelo do toho, kvalitných online kasín je na Slovensku dosť.

Zdroj: PR článok
Odporúčame