James Bond, Uncharted, či Krotitelia duchov: Premiéry týchto filmov sú znovu odložené

Záber z filmu No Time To Die

Daniel Craig v bondovke No Time to Die (Zdroj: YouTube/James Bond 007)

#Filmový priemysel v rámci celého svetu trpí kvôli koronavírusu už takmer rok. Natáčania mnohých filmov dostali stopku a taktiež je zatvorená väčšina kinosál. To samozrejme spôsobilo obrovské prepady v zárobkoch hercov, produkčných spoločností a kompletných štábov.

Informácie o odložených premiérach filmov tak prichádzali jedna za druhou. Jedným z najväčších snímkov, ktoré sa v roku 2020 očakávali, bol nový James Bond: No Time to Die. Ten sa mal podľa prvotného plánu vysielať v kinách od apríla minulého roku, no to samozrejme nebolo možné. V súčasnosti sme dostali už štvrtý pozmenený dátum premiéry. Aktuálne sa ráta s tým, že 8. októbra bude deň, kedy už budú kinosály znovu otvorené a my si najnovšieho Jamesa Bonda budeme môcť konečne užiť.

Okrem toho sme sa taktiež dozvedeli o ďalších dvoch očakávaných filmoch, ktoré museli bohužiaľ odložiť. Ide o Krotiteľov duchov, ktorých uvidíme namiesto júna až 11. novembra. Ďalším zaujímavým kúskom je film k obľúbenej videohre Uncharted, ktorý sa začal pripravovať pred viac ako 10 rokmi a skôr ako v roku 2022 ho s určitosťou neuvidíme.

Zdroj: theverge.com
Odporúčame