Nová paródia na tradičného Grincha bude o dosť strašidelnejšia

Nová paródia Grincha (Zdroj: Unsplash.com/ Gene Gallin)

#S blížiacimi sa Vianocami prichádza aj čas klasických vianočných rozprávok. Rozhodne poznáš klasiky ako Tri oriešky pre Popolušku, Mrázik, Perinbaba a nesmie chýbať ani Sám Doma a Ako Grinch ukradol Vianoce. Strašidelnejší Grinch sa teraz stane naozaj hororom.

Určite si aspoň raz videl americkú vianočnú klasiku ,,How the Grinch Stole Christmas“ tiež známy ako už len ,,The Grinch“. Rozprávka vznikla v roku 2000. Pomerne každé dieťa bolo vystrašené zo zeleného obludného tvora s nepríjemným výrazom, ktorý neznášal aj Vianoce. Teraz prichádza hororová parody verzia zeleného The Grincha. Informuje o tom portál Ladbible.com

Trailer sa začína obrazom, kde vidíme Cindy You Know Who, ktorá nájde strašidelné stvorenie s bruchom, ktoré sa hrabe vo vianočných darčekoch pod stromčekom. Grinch dokonca pripravil o život svoju mamu, ktorá bola oblečená ako Santa Claus. Okrem toho sa zase rozhodne ohroziť ospalé mesto Whoville tým, že skazí Vianoce.

Film s názvom ,,The Mean One“ režíroval Steven LaMorte. Cindy si zahrá Krystle Martin. Medzi hereckým obsadením nechýba ani Chase Mullins, John Bigham, Erik Baker, Filip Kobler a tiež Amy Schumacher. Film samozrejme musel riešiť aj autorské práva. Preto sa pripravovaný film volá aj ,,The Mean One“  ako aj hlavná postava. Tvorcovia majú povolené aj výnimky, pokiaľ ide o satiru. Na nový film sa môžeš tešiť už 9. decembra.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame