Spoločnosť Motorola prináša nové zariadenia, ktoré posúvajú hranicu: Úžasné fotografie ako od profesionála

Spoločnosť Motorola prináša nové zahriadenia.

Spoločnosť Motorola prináša nové zahriadenia. (Zdroj: Motorola)

#Spoločnosť Motorola predstavuje tri svoje nové zariadenia, ktoré ťa zaujmú nie len svojim vzhľadom, ale aj funkciami, ktoré sa v nich skrývajú. Nenechaj si ujsť zariadenia, ktoré posúvajú hranice segmentu prémiových smartfónov a vyskúšaj ich fotoaparát, ktorý robí fotografie ako od profesionála.

Aj ty si milovníkom telefónov od spoločnosti Motorola? Tak potom ťa určite potešia ich tri novinky, a to motorola edge 30 ultra, motorola 30 fusion a motorola edge 30 neo, ktoré opäť prekračujú hranice a stávajú sa skutočne prémiovými smartfónmi.

Motorola edge 30 Ultra

Tento smartfón ťa zaujme najmä svojim až 200 Mpx snímačom hlavného fotoaparátu. Vďaka nemu tak budeš môcť urobiť fotografie ako z galérie. To však nie je jediná funkcia, ktorou sa môže táto novinka pochváliť. Okrem toho tiež obsahuje najpokročilejšiu mobilnú platformu Snapdragon a vôbec najrýchlejšie nabíjanie TurboPower.

Podľa spoločnosti Motorola „mobilná platforma Snapdragon 8+ Gen 1 dostupná v motorola edge 30 ultra nás uvádza do novej éry prémiových mobilných technológií vybavených 5G, AI, hernými a kamerovými technológiami. Edge 30 ultra navyše mení štandardy rýchleho nabíjania. Získajte energiu na celý deň už za 7 minút nabíjania5 pri neuveriteľnej rýchlosti 125 W, čo je najrýchlejšie nabíjanie TurboPower™ v histórii,“ poznamenali v tlačovej správe.

Motorola edge 30 fusion

Ďalšou novinkou, ktorá ťa určite zaujme, je aj motorola edge 30 fushion. Pri nej si tvorcovia dali záležať najmä na jej prekrásnom vzhľade. Vďaka jeho tenkému a vyváženému dizajnu je vhodný skutočne kamkoľvek a do akéhokoľvek terénu. Tento telefón však nezaostáva ani svojimi funkciami.

Motorola edge 30 fushion je totiž vybavená výkonnou platformou Snapdragon 888+ 5G, vďaka čomu sa výkon tohto smartfónu, oproti minulému roku, poriadne zvýšil. To však nie je jediné, čo je na ňom tak úžasné. Spoločnosť Motorola tiež v tlačovej správe vyzdvihla to, že „je vybavený úžasným hlavným 50 Mpx snímačom fotoaparátu s vysokým rozlíšením a optickou stabilizáciou obrazu, ktorý je jedným z najpokročilejších fotoaparátov dostupných v smartfóne.“

Motorola edge 30 neo

Posledným smartfónom, ktorý spoločnosť predstavila a na ktorý sa môžeš tešiť, je motorola edge 30 neo. Tá má o čosi lepší snímač fotoaparátu ako motorola edge 30 fusion. Tento telefón je totiž vybavený hlavným spínačom 64 Mpx. Fotoaparát má vysoké rozlíšenie a optickú stabilizáciu, vďaka čomu si budeš môcť odfotografovať ostré detaily počas dňa.

Ak ťa jeho fotoaparát nepresvedčil, tak ťa zaručene dostane jeho dizajn. Telefón totiž prichádza v rôznych štýlových farbách vybraných v rámci nového dlhodobého partnerstva so spoločnosťou Pantone. Podľa spoločnosti Motorola bol tento smartfón dizajnovaný tak, „aby vyzeral veľkolepo. edge 30 neo si zachováva vynikajúce funkcie, vrátane nabíjania TurboPower™ 68W a dvoch pokročilých fotoaparátov, takže máte ten správny pre každú chvíľu.“


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa/Motorola
Odporúčame