Na Slovensko dorazí nová streamovacia služba: Čo všetko si na nej budeš môcť pozrieť?

Max

Na Slovensko príde streamovacia služba Max (Zdroj: Max)

#Na Slovensko už čoskoro dorazí nová streamovacia platforma. Warner Bros. Discovery v uplynulých dňoch oznámila, že svoju rozšírenú streamovaciu platformu Max spustí v prvých európskych krajinách 21. mája. Čo všetko vieme o jej spustení v našich končinách?

Široká ponuka zábavy

Max bude ponúkať obsah z platformy HBO Max a navyše reality šou a dokumentárne filmy z produkcie Discovery a živé športové prenosy zo streamovacej služby Eurosport. Vznikne tak jedinečná služba, ktorá ponúkne každému členovi rodiny úžasný divácky zážitok, či už ocení premiérové seriály, nové a kultové filmy, športové prenosy alebo lineárne kanály (v niektorých krajinách) – to všetko po prvýkrát na jednom mieste.

Dňa 21. mája sa služba Max spustí v strednej a východnej Európe, severských krajinách a krajinách Pyrenejského polostrova. Čoskoro bude nasledovať spustenie v Poľsku, Holandsku, Francúzsku a Belgicku. Francúzsko a Belgicko sú za posledné dva roky prvé dve krajiny, v ktorých WBD spúšťa streamovaciu platformu. Max sa tak rozšíri do 25 európskych krajín a 65 ďalších krajín a území – v USA bol spustený v máji 2023 a v Latinskej Amerike a Karibiku tento rok.

Na čo sa môžeme tešiť?

Uvedenie Maxu v Európe bude sprevádzať očakávaná druhá sezóna originálneho seriálu HBO Original Rod draka. V Amerike bude mať premiéru 16. júna a v Európe o deň neskôr. Max prinesie európskym divákom nový zážitok – ponuka obsahu je viac ako dvojnásobná (aj pred zahrnutím živých športových prenosov). Toto leto bude Max jediným miestom, kde bude možné sledovať každý okamih olympijských hier v Paríži 2024 (v 25 európskych krajinách, kde bude Max dostupný). Paríž 2024 bude zahrnutý vo všetkých predplatiteľských plánoch, takže všetci predplatitelia budú môcť sledovať najväčšiu športovú udalosť na svete.

Predplatitelia si budú môcť vybrať zo širokej ponuky kvalitnej zábavy, ako sú filmy Warner Bros (Barbie, Aquaman a stratené kráľovstvo, Wonka) alebo seriály HBO Originals (The Last of Us, Biely lotos, Euphoria, Temný prípad: Nočná krajina, Režim, Sympatizant, Nevyjasnené zločiny Roberta Dursta, očakávaná komédia Franšíza). Do Maxu smerujú aj nové Max Originals, ktoré rozširujú príbehy veľkých filmov spoločnosti Warner Bros. Pictures (Tučniak, Duna: Proroctvo, Vitajte v Derry – To Stephena Kinga). Tešiť sa môžete aj na klasické filmy z knižnice WB, ako sú sága o Harrym Potterovi, Paddington, Matrix, Temný rytier, Joker a Pán prsteňov, ako aj obľúbené tituly z produkcie Discovery, napríklad 90 dní do svadby, Zlatá horúčka a Fixer Upper.

Max
Tešiť sa môžeš aj na Tučniaka (Zdroj: Max)

Aj pre športových nadšencov

Doplnok Šport prinesie divákom množstvo európskych a svetových športových podujatí, ako sú tenisové Grand Slamy (Australian Open, French Open, US Open), cyklistické preteky Grand Tour (Giro d‘Italia, La Vuelta a España, Tour de France a Tour de France Femmes), 24 hodín Le Mans, ako aj majstrovstvá sveta a zimné svetové poháre. Vysielacie práva sa v jednotlivých krajinách líšia.

V porovnaní s inými streamovacími službami ponúka Max výnimočnú kombináciu širokého portfólia a vylepšenej aplikácie, ikonických franšíz a používateľskej prívetivosti. Max prinesie niečo pre všetkých – rozmanitú kolekciu kvalitného obsahu naprieč žánrami a formátmi z portfólia Warner Bros. Discovery, ako sú HBO Originals, Max Originals, filmy Warner Bros. a DC, plus detský obsah, a to najlepšie zo žánrov, ako sú šport, reality show, životný štýl, varenie, bývanie, skutočné kriminálne filmy a dokumenty (z produkcie Eurosport, Discovery, TLC, Food Network, HGTV, ID a mnohých ďalších).

Max
Na platforme Max si budeš môcť pozrieť aj Olympijské hry (Zdroj: Max)

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: TopOfMind.sk
Odporúčame