Začni školský rok s novým notebookom: Novinka od Huawei je praktický pomocník každého študenta

(Zdroj: Huawei)

#Začiatok školského roka sa už neúprosne blíži a s ním je spojená aj kopa školských povinností, ktoré si vyžadujú poriadnu študentskú výbavu. Nie je žiadnym tajomstvom, že dnes sa v škole bez kvalitnej elektroniky jednoducho nezaobídeš. Ak si práve na love nového spoločníka do školskej lavice, rozhodne by ti nemala uniknúť táto horúca novinka od Huawei. Najnovší MateBook D 16 ponúkne vysoký výkon a gigantickú obrazovku v kompaktnom tele.

Obrovský displej

Študuj ľahšie s novým notebookom MateBook D16 od Huawei. Novinka ponúka gigantický 16-palcový FullView displej, vďaka čomu bude prehľadným spoločníkom na tvoje školské povinnosti aj na zábavu v podobe sledovania obľúbených filmov, či seriálov. Rad MateBook je poháňaný procesorom Intel® Core™ série H 12. generácie, dvojkanálovou pamäťou RAM a vysokorýchlostným diskom SSD, ktorý bezchybne a efektívne zvláda multitasking, takže sa už viac nemusíš báť, že ti notebook “sekne” kvôli množstvu otvorených okien webového prehliadača pri tvorení projektu, či prezentácie do školy.

(Zdroj: Huawei)

Videohovory v tej najvyššej kvalite

Videohovory, prezentácie, či telefonovanie s kamošmi počas hrania hier si teraz užiješ vo vysokej kvalite, a to vďaka 1080p kamere so širokým zorným poľom a mikrofónu s aktívnym potlačením okolitého šumu.  K tomu získaš aj algoritmy umelej inteligencie, od dynamického virtuálneho pozadia po funkcie ako FollowCam a Eye Contact. 

(Zdroj: Huawei)

Ľahký a praktický

Ľahká kovová konštrukcia notebooku MateBook D16 bola vyrobená z hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je laptop ľahký na prenášanie zo školy domov, či na prednášky. Notebook totiž váži iba 1,7 kg s hrúboku len 18,4 mm, vďaka čomu je v porovnaní s ostatnými 16-palcovými notebookmi omnoho ľahší. Vďaka tomu ho nebude problém nosiť pokojne celý deň v batohu, kde ti ostane miesto aj na ďalšie potrebné veci. Po otvorení ťa čaká poriadna numerická klávesnica, vďaka ktorej písanie čísel nie je utrpenie. Huawei MateBook D 16 je prvý model tejto série, ktorý takúto klávesnicu má.

(Zdroj: Huawei)

Online  vždy a všade

Okrem číselnej klávesnice má MateBook D 16 ešte jednu novinku, ktorou je vôbec prvá metalická anténa Huawei. Tá zlepšuje účinnosť konverzie signálu až o 56%, vďaka čomu poskytne lepšiu stabilitu a rýchlosť siete aj keď máš slabý signál. 

(Zdroj: Huawei)

Možnosť pripojenia k iným zariadeniam

Navyše, ak vlastníš aj iné Huawei zariadenia, s modelom D 16 si užiješ ešte hladšie prepojenie medzi zariadeniami vďaka správe súborov na viacerých zariadeniach a AI vyhľadávaniu, vďaka čomu môžeš ľahko prenášať súbory medzi počítačom, smartfónom a tabletom Huawei.

(Zdroj: Huawei)

Externý monitor ako darček

Nový Huawei MateBook D16 je v predaji za 999 eur. V rámci aktuálnej akcie v sieti NAY získaš k notebooku aj externý monitor Huawei AD80 s uhlopriečkou 23,8 palca ako bonus. 

(Zdroj: Huawei)
Zdroj: PR článok
Odporúčame