Zaobídeš sa aj bez nohavíc: No Pants trend je odvážny aj elegantný a takto s ním zaboduješ aj ty!

Odvážny look Kendall Jenner v modrých vzorovaných nylonkach (Zdroj: Instagram/danixmichelle)

#Módny „No Pants“ trend možno konečne vyrieši tvoje problémy so skladaním skvelého outfitu. Celebrity po celom svete vrátane Belly Hadid, Kendall Jenner či Emily Ratajakowski zahodili nohavice a nechali tak vyniknúť svoju spodnú bielizeň. Ide o nesmierne odvážny krok, ktorý je vo veľkom prezentovaný najprestížnejšími módnymi značkami. S našimi tipmi do tohto pôjdeš aj ty!

Z móla do ulíc

Slim nohavice sú už dávno pasé, tie balónové zažívajú boom, no najnovším trendom je zbavenie sa ich úplne. Prvýkrát sme modelky bez spodného dielu oblečenia či len v pančuchách mohli zazrieť v roku 2022, keď sa na mólach objavili v kúskoch od dizajnérov ako Burberry, Del Core či Coperni. 

Hailey Bieber je dlhodobou fanúšičkou trendu No Pants (Zdroj: Instagram/ellevietnam)

Trend prešiel aj do ulíc New Yorku, kde sa koncom minulého roka objavila Bella Hadid v bielych nohavičkách a kúskom pizze v ruke. O úroveň vyššie to posunuli sestry Jennerové, pričom sa práve Kendall stala najvýraznejšou tvárou „No Pants“ trendu.

Odvážny look Kendall Jenner v modrých vzorovaných nylonkach (Zdroj: Instagram/danixmichelle)

Extravagantné aj elegantné outfity 

Nejde pritom o nahotu v pravom zmysle slova,  pretože sa zvykne kombinovať s pančuchami, ktoré síce dostatočne odhaľujú spodnú bielizeň, no istotne to nepôsobí vulgárnym dojmom. Dôkazom toho je aj ikonický outfit Kendall, ktorá skombinovala nepriehľadné čierne pančuchy, čierny sveter a úsvit nového trendu oslávila veľkou kyticou slnečníc. Áno, „No Pants“ look môže ísť ruka v ruke s eleganciou!

Pri voľbe vhodných kúskov dosiahla Kendall celkom elegantný efekt (Zdroj: Instagram/youngenough)

Chce to len odvahu

Vyjsť do ulíc bez nohavíc (a nebyť pritom svetovo uznávanou celebritou) chce poriadnu dávku odvahy, no keď ju naberieš, oslobodíš seba aj svoje telo. Hashtag ti prináša niekoľko návrhov, ako sa popasovať s „No Pants“ trendom tak, aby si vyzerala dokonalo a hlavne sebavedomo. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Bojuješ proti fast-fashion móde? Takto vdýchneš svojmu starému oblečeniu nový a stále coolový look

Vezmi si oversize čierne sako, top a pančušky, v ktorých zažiariš ako Hailey Bieber, ktorá podobný look doplnila úzkymi slnečnými okuliarmi. Táto kombinácia je skvelá na piatkové večery, kde sa určite staneš najlepšie oblečenou ženou v miestnosti. 

TikTokom sa najnovšie šíri trend vanilkového dievčaťa, ktorý je postavený na minimalistických kúskoch bielej, krémovej a béžovej farby. Môžeš ho pokojne spojiť s týmto trendom a svetlými tónmi vytvoriť cute dojem, ktorý si nevyžaduje nosenie pančušiek a je vhodný na horúce letné dni.

Dokonalo sa kombinuje s lookom, inšpirovaným baletom. K pančuškám si pridáš vyššie vlnené ponožky či podkolienky s mokasínami a opäť zvolíš jemné farebné tóny. 

 

Páči sa ti No Pants trend?

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk glamour.com byrdie.com
Odporúčame