Netflix prichádza so šokujúcim seriálom! Táto snímka preslávila ukrajinského prezidenta: Teraz si ju budeš môcť pozrieť aj ty

Tento seriál preslávil Volodymyra Zelenského.

Tento seriál preslávil Volodymyra Zelenského. (Zdroj: Unsplash.com/freestocks)

#Len málokto vie, čím bol Volodymyr Zelenskyj pred tým, ako sa stal ukrajinským prezidentom. Jeho minulosť nám však pripomenie populárna streamovacia platforma Netflix, kde si budeš môcť pozrieť seriál, ktorý Zelenského preslávil.

Volodymyra Zenského preslávila satiristická komédia „Servant of people“. A práve tento seriál o mladom učiteľovi, z ktorého sa stal prezident, sa objaví na platforme Netflix. Spoločnosť tak urobila preto, lebo zaznamenali obrovský dopyt po tomto seriáli. Pozrieť si ho tak môžeš už od stredy 16.marca.

Snímka Servant od people prvýkrát začal v roku 2015. Hlavnou hviezdou sa pritom stal Volodymr Zelenskyj, ktorý predstavoval stredoškolského učiteľa dejepisu. Nečake sa v seriáli stal prezidentom, a to vďaka videu, v ktorom sa sťažuje na korupciu. Seriál skončil v roku 2019, keď sa Zelenskyj rozhodol skutočne vstúpiť do politiky a jeho strana získala 73% hlasov. V tom istom roku sa mu podarilo vyhrať aj voľby na prezidenta Ukrajiny.

Zdroj: hashtag.sk, cnbc.com
Odporúčame