Novembrový Netflix plný noviniek: Nová Enola Holmes, piata séria Koruny, tajomný seriál od tvorcov Dark a prvé vianočné filmy

V novembri dorazí aj piata séria The Crown

V novembri dorazí aj piata séria The Crown (Zdroj: Netflix)

#Už v novembri uvidíš na Netflixe prvé vianočné filmy, aj keď my sme do výberu zahrnuli len jeden. Streamovací gigant má pripravený komediálny seriál Blockbuster, druhú Enolu Holmes, dokument o majstrovstvách sveta vo futbale, novú sériu Koruny, interaktívny film z prostredia Jurského sveta, novinku od tvorcov megahitu Dark a oveľa viac. Je z čoho vyberať.

Blockbuster I. – seriál (3. november)

Šéf poslednej videopožičovne Blockbuster sa snaží udržať svoju pobočku nad vodou. V čase streamovacích služieb je ťažké držať krok, no nechce svojich zamestnancov prepúšťať. Navyše mu celú situáciu komplikujú aj city k jednej zo zamestnankýň. V hlavných úlohách komediálne ladeného seriálu sa objavia Randall Park a Melissa Fumero.

Enola Holmes 2 – film (4. november)

Enola začína vyšetrovať svoj prvý skutočný prípad. Konečne sa dostala z tieňa svojho populárneho brata Sherlocka. Rozlúsknuť záhadu zmiznutej dievčiny si však bude vyžadovať pomoc priateľov. V novej detektívnej komédii si hlavnú úlohu zahrala Millie Bobby Brown a vrátia sa aj Henry Cavill a Helena Bonham Carter.

FIFA Uncovered – dokumentárna miniséria (9. november)

Čo všetko obnáša organizovanie majstrovstiev sveta vo futbale? Dokument z dielne Netflixu v spolupráci s FIFA odkrýva povinnosti usporiadateľov pri nachádzajúcej svetovej udalosti v Katare. Navyše sa dostaneš do zákulisia mocných a zistíš, kto najviac ťahá za nitky v pozadí veľkých afér.

The Crown V. – seriál (9. november)

Nová séria The Crown je po úmrtí Jej veličenstva najočakávanejší projekt tejto jesene. Alžbeta sa snaží držať kráľovskú rodinu pokope, zatiaľ čo Charles a Diana riešia svoj nefungujúci vzťah. Priprav sa na najväčšiu aféru v novodobých dejinách britskej kráľovskej rodiny. Kvôli lepšiemu prehľadu čítaj aj náš nedávny článok o seriáli.

Falling for Christmas – film (10. november)

Rozmaznaná žena z bohatej rodiny stratí po páde na lyžiach pamäť. Vianoce preto musí stráviť pod dohľadom malej dievčiny a jej ovdoveného otca, ktorému sa však na päty lepí smola. V hlavnej úlohe nového vianočného filmu sa predstaví komička Lindsay Lohan, aby našla lásku svojho života.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Enola Holmes, ale aj nepodarené zábery zo Stranger Things: To všetko priniesla netflixovská udalosť Tudum

Jurassic World Camp: Hidden Adventure – interaktívny špeciál (15. november)

Po divokej búrke sa v kempe začínajú dávať do pohybu dinosaury. Sú hladní a ty sa zdáš byť ľahkou korisťou. V animovanom interaktívnom špeciále okúsiš na vlastnej koži záchranu pred predátormi. Každý krok ťa môže stáť život, a preto si dopredu rozmysli, kam sa skryješ. Film si môžeš pustiť aj viackrát a skúsiť vždy inú cestu.

The Wonder – film (16. november)

Zdravotná sestra, ktorá trpí bolestnými spomienkami na minulosť, odchádza v roku 1862 z rodného Anglicka do odľahlej írskej dedinky. Nachádza tu dievčinu, ktorá sa z nezvyčajného dôvodu rozhodla držať pôst. Ako jej pomôcť pred smrťou vyhladovaním? V dráme režiséra Sebastiana Lelia si zahrala oscarová nominantka Florence Pugh.

1899 I. – seriál (17. november)

Píše sa rok 1899 a loď s migrantami mieri do New Yorku. Kurz sa za záhradných udalostí razom mení a zmätení cestujúci musia naraz riešiť veľmi nezvyčajnú záhadu. Tajomný seriál nakrútili tvorcovia mimoriadne skvelo prijatého a rovnako záhadného hitu Dark, ktorý nájdeš už teraz na Netflixe.

Slumberland – film (18. november)

Odvážna sirota sa vydáva spoločne s charizmatickým chlapíkom do krajiny, kde sa plnia sny. Musí tu nájsť vzácnu perlu, ktorá premení na skutočnosť to najväčšie prianie. V oddychovej rodinnej komédii Snivokraj si zahral sympaťák Jason Momoa a spoločnosť mu na ceste do inej krajiny bude robiť Marlow Berkley.

Wednesday I. – seriál (23. november)

Na Nevermore Adacemy nastupuje mladá dievčina Wednesday Addams. Snaží sa ovládať svoje novoobjavené nadprirodzené schopnosti. Navyše má pred sebou 25 rokov starú záhadu, ktorej vyriešenie by jej odhalilo tajomstvo o rodičoch. Hlavnú úlohu si zahrala Jenna Ortega a osemdielny seriál premiréruje, ako inak, v stredu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Na Slovensko prichádza nová streamovacia služba: Bude konkurovať Netflixu aj Disney+, čo od nej môžeš očakávať?

Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame