November na Netflixe: Priprav sa na návrat legendárneho seriálu i príchodu hudobného vianočného príbehu

Záber z filmu Jingle Jangle: A Christmas Journey

Záber z filmu Jingle Jangle: A Christmas Journey (Zdroj: Netflix)

#Začiatok mesiaca už tradične znamená, že je najvyšší čas pozrieť sa na filmy a seriály, ktorými budeš zabíjať čas vyčlenený na povinnosti. A Netflix veľmi dobre vie, že ich máš veľa. Pozri sa s nami na jeho najnovšiu ponuku, z ktorej si vyberie úplne každý. Čo budeš sledovať ty? 

Paranormal (5. november)

Halloween je už síce minulosťou, no Netflix tu má pre nás hororový seriál, ktorý by nemal ujsť tvojej pozornosti. O to viac, že ide o egyptskú produkciu. Pozrieme sa do 60. rokov minulého storočia, takže o atmosféru budeme mať rozhodne postarané.


Nezostal len v tieni Jamesa Bonda: Toto sú najlepšie filmy legendárneho Seana Conneryho


Tento šesťdielny projekt sa zameriava na skeptického hematológa, ktorý sa stane svedkom nevysvetliteľných javov. Rozbieha sa tak veľké vyšetrovanie, ktoré ho sa, chtiac – nechtiac, stal priamym účastníkom. Trailer vyzerá dobre, dúfajme, že to budeme môcť povedať aj o projekte ako takom.

The Princess Switch: Switched Again (19. november)

Pokračovanie filmu pre mladšie publikum môže byť príjemnou jednohubkou pre každého. V prvom filme sme sledovali herečku Vanessu Hudgens v dvojitej úlohe. Keď sa totiž prvýkrát stretne mladá cukrárka zo Chicaga a dáma, ktorá sa má stať princeznou, zistia, že vyzerajú plne rovnako.

Slovo dá slovo a oni sa na Vianoce vymenia. Priemerný film si množstvo divákov obľúbilo, o čom svedčí aj pokračovanie. Okrem toho Netflix potvrdil, že pripravuje aj tretí diel, ktorého sa dočkáme na budúci rok. Aj keď má snímka premiéru o pár dní, ešte stále sme nevideli trailer, ale len obrázky z filmu.

The Crown – 4. séria (15. november)

Seriál The Crown (Koruna) patrí k tomu najkvalitnejšiemu, čo kedy Netflix svetu zo svojej produkcie priniesol. Príbeh sleduje život kráľovnej Alžbety II. a jej rodiny naprieč desaťročiami. A to úplne bez príkras. O to viac nás teší, že sa konečne dočkáme štvrtej série.


Sylvester Stallone je legendou filmového plátna: Týchto 20 zaujímavostí si o ňom ale pravdepodobne (ne)tušil


V nej sa vracajú známe postavy z minulej série, no pribúdajú aj niektoré nové. Dočkáme sa teda napríklad Gillian Anderson ako Margaret Thatcher či Emma Corrin ako princezná Diana. Okrem toho sa do hlavnej úlohy vracia fenomenálna Olivia Colman, ktorá predvádza to najlepšie, čo v nej je. Premiéry štvrtej série The Crown sa dočkáme už 15. novembra.

Jingle Jangle: A Christmas Journey (13. november)

Netflix pokračuje vo vianočnej nádielke. Už 13. novembra na teba čaká úplne nový vianočný muzikál s oscarovým Forestom Whitakerom. Príbeh sa zameriava na Jeronicusa Janglea, starnúceho výrobcu hračiek. Ten vytvorí prevratný vynález, ktorý mu však ukradne jeho učeň.

Jeronicusova vnučka je však odhodlaná dať veci do poriadku. Rozhodne sa preto využiť dávno zabudnutý vynález a pustí sa do magického dobrodružstva. Scenár k filmu napísal David E. Talbert, ktorý sa zároveň postaral aj o réžiu. V snímke zaznie hudba aj od Ushera či Johna Legenda.

Aunty Donna’s Big Ol’ House of Fun (11. november)

Pokiaľ si o austrálskej komediálnej skupine Aunty Donna doteraz nepočul, mal by si to čo najskôr zmeniť. Zach Ruane, Broden Kelly a Mark Samual Bonanno sú vo svojej domovskej krajine mimoriadne populárni, o čom svedčí aj ponuka od Netflixu, na ktorú nakoniec kývli.

Ty si tak môžeš užiť veľký komediálny špeciál, ktorý bude mať až šesť častí. Pokiaľ teda strácaš motiváciu na dožitie tohto hektického roka, pusti si Aunty Donna’s Big Ol’ House of Fun. Trailer nasvedčuje tomu, že sa rozhodne nebudeme nudiť.

Hillbilly Elegy (24. november)

Oscarový režisér Ron Howard si dal po nakrútení filmu Solo: A Star Wars Story krátku prestávku, aby sa v roku 2020 pokúsil opäť si napraviť chuť. Pustil sa totiž do sfilmovania úspešného bestselleru Hillbilly Elegy. V ňom sa študent práv z Yalu sa vracia do rodného mesta v Apalačských vrchoch.


Patria k najlepším filmom v dejinách, ich pôvodná verzia ťa však prekvapí: Pozri si náš výber TOP remakov


Na tomto malom a odľahlom mieste spomína na minulosť svojej rodiny a premýšľa o vlastnej budúcnosti. Vo filme na teba čaká množstvo známych hereckých tvárí, ktoré už v traileri ukazujú, že zo seba vydali to najlepšie, čo v nich je. Možno mu čo dočinenia aj s oscarovým kandidátom.

The Liberator (11. november)

2. svetová vojna je najkrvavejší konflikt, aký kedy naša planéta zažila. Je ale plná príbehov, ktoré by svet mal poznať. A pokiaľ k tomu pridáme ešte aj originálne spracovanie, záujem ľudí prirodzene narastá. To všetko Netflix splnil pri svojom novom projekte The Liberator.

Pozrieme sa inváziu spojencov, ktorá do Európy viedla cez Taliansko. To všetko v mimoriadne zaujímavom animovanom spracovaní, ktoré takmer nikto z nás asi ani nečakal. Novinku si budeš môcť pozrieť už 11. novembra.

Zdroj: whats-on-netflix.com, imdb.com, collider.com,
Odporúčame