Ryan Reynolds, Formula 1, Last Kingdom aj Bridgerton: Marec na Netflixe bude plný skvelých noviniek

záber zo seriálu Bridgerton

Bridgerton bude mať inú zápletku ako knižná predloha (Zdroj: Netflix)

#Jar sa pomaly blíži. Netflix chce jej príchod osláviť náložou noviniek. Na streamovacej stanici už o pár dní nájdeš novinku Against the Ice s hviezdou Hier o tróny, temný triler s Toni Collette, sci-fi novinku s hollywoodskym obsadením a vojnový film s Noomi Repace. Zo seriálovej tvorby sa vráti The Last Kingdom, Formula 1 a svetový hit Bridgerton. Ktorý z projektov máš vo watchliste?


Netflix rieši Valentín po svojom: Vo februári ťa čaká miniséria o živote Kanye Westa a návrat Vikingov


Against the Ice (2. marca)

Dvaja muži hľadajú v rozsiahlom Grónsku stratenú mapu, pričom zároveň bojujú o holý život. Nová snímka Proti ľadu je nakrútená podľa skutočného príbehu dánskej polárnej výpravy z roku 1909. V dobovom filme o boji o vlastný život sa stretnú známe tváre Nikolaj Coster-Waldau (Hra o tróny) a Joe Cole (Peaky Blinders).

Pieces of Her (4. marec)

V malom mestečku dôjde k brutálnemu útoku, po ktorom vyjdú najavo skryté hrozby a smrtiace tajomstvá. Toni Collette vďaka tomu odhalí hneď niekoľko z nich, vrátane temnej minulosti svojej matky. Napínavý seriál Mozaika lží nakrútila podľa úspešného románu Karin Slaughterovej scenáristka a režisérka Charlotte Stoudt.

The Last Kingdom V. (9. marca)

Vo štvrtej sérii sme videli súboj Eduarda a Alfreda o budúcnosť Mercie. The Last Kingdom sa vezie na vlne úspešných Vikingov, ktorých Netflix znova naštartoval koncom februára. Piata séria bude poslednou, vďaka ktorej sa pozrieme do sveta bojov o Anglicko. Do hlavných úloh sa vráti Eliza Butterworth a Alexander Dreymon.

The Adam Project (11. marec)

Pilot Adam Reed, ktorý cestuje časom, musí núdzovo pristáť v roku 2022. Spája sily so svojím 12-ročným ja, aby spoločne zachránili budúcnosť ľudstva. Vo veľkolepom sci-fi dobrodružstve uvidíme tváre Ryana Reynoldsa, Marka Ruffala, ale aj Jennifer Garner. Režíruje Shawn Levy, tvorca nedávneho hitu Free Guy.

Formula 1: Drive to Survive IV. (11. marca)

Po veľmi napínavej tretej sérii prichádza ďalšie pokračovanie! Aj tentokrát sa pozrieme do zákulisia jednotlivých tímov, ale aj na samotnú trať, kde sa budú znova odohrávať ostré boje o každý centimeter. Kto vyhrá titul šampióna tento rok? Pripíše si Hamilton ďalšie víťazstvá?

Rescued by Ruby (17. marec)

Policajt si chce splniť veľký sen a dostať sa medzi elitných psovodov. Spája preto sily s mimoriadne inteligentnou, ale aj trošku divnou sučkou Ruby z útulku. Film Ruby záchranárka, ktorý bude dojemným stretnutím celej rodiny, je nakrútený podľa skutočnej udalosti. Nádejného policajta si zahral Grant Gustin, hviezda superhrdinského seriálu Flash.

Human Resources I. (18. marec)

Máš rád dospelácke animované seriály podobné Bojack Horseman alebo Disenchantment? V tom prípade zbystri pozornosť, pretože prichádza novinka Ľudské zdroje. Ide o spin-off seriálu Big Mouth, v ktorom tvory riešia lásku, problémy v práci, ale aj potreby svojich klientov. Netflix láka hercami, ktorých poznáš zo spomínaného úspešného seriálu.

Windfall (18. marec)

Miliardár so svojou manželkou prichádzajú na luxusnú chatu. Čo sa však nestane – pristihnú tam zlodejov! Takto sa však celý príbeh ešte len začína. Triler Klapky zrežíroval Charlie McDowell (The One I Love) a zahrali si v ňom Jason Siegel, Lily Collins a Jesse Plemons. Napínavý film dorazí na Netflix 18. marca.

Black Crab (18. marec)

Na prvý pohľad to mala byť beznádejná misia. Vojačka musí dopraviť prísne tajný balík cez zamrznuté more. Poháňa ju nádej, že tak ukončí apokalyptickú vojnu a zachráni svoju dcéru. V akčnom trileri uvidíš už stálicu streamovacej služby Noomi Repace, ktorú poznáš z filmov Prometheus alebo What Happened to Monday.

Bridgerton II. (25. marec)

Osem nerozlučných súrodencov Bridgertonovcov hľadá svoju lásku a šťastie medzi londýnskou smotánkou. Obrovský hit Netflixu Bridgerton podľa úspešných románov Julie Quinn pobláznil svet. Do hlavných úloh seriálu, za ktorý bol nominovaný na prestížne ceny Emmy sa vrátia Adjoa Andoh, Julie Andrews a Lorraine Ashbourne.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame