Na Netflixe náš čaká filmový jún: Príde nový Chris Hemsworth, Jennifer Lopez, ale aj Mr. Bean

Rowan Atkinson v sitcome Man vs. Bee

Rowan Atkinson v sitcome Man vs. Bee (Zdroj: Netflix)

#Po seriálovom ošiali v máji nás na Netflixe čaká filmový jún. Začne to už začiatkom mesiaca akčnou snímkou Interceptor a drámou Hustle s Adamom Sandlerom. Rad však príde aj na dokument o Jennifer Loper a novú snímku Chrisa Hemswortha. Netflix ale nezabudol ani na trochu seriálovej tvorby – dočkáme sa finálnej série Peaky Blinders a komediálnych noviniek s Mellisou McCarthy a Rowanom Atkinsonom.


Bude máj na Netflixe patriť zaľúbencom? Určite áno, ak si radi pozrú nové epizódy Stranger Things a Love, Death & Robots


Interceptor (3. jún)

JJ Collins musí využiť svoje ročné skúsenosti v taktickom boji, aby zabránila úplnému zničeniu základne, ktorej je veliteľkou. Snímka je celovečernou prvotinou režiséra Matthewa Rileyho, tvorcu seriálov Australian Story či 60 Minutes. V hlavnej úlohe sa predstaví Elsa Pataky zo série Rýchlo a zbesilo.

Hustle (8. jún)

Basketbalový skaut Stanley je na dne. V Španielsku však narazí na výnimočného hráča a rozhodne sa všetkým ukázať, že na vrcholovú NBA má nielen jeho nový talent, ale znovu aj on sám. V novej športovej dráme Adama Sandlera si po jeho boku zahrajú aj Queen Latifah a Robert Duvall. Snáď bude podobne dobrá ako Uncut Gems.

Peaky Blinders VI. (10. jún)

Od prvej série sa príbeh rodiny Shelbyovcov posunul poriadne ďaleko. Bez spoilerov ti len prezradím, že šiesta séria bude zároveň posledná. Tvorca Steven Knight však pripravuje ešte celovečerný film. Do svojich úloh sa vrátia Cillian Murphy, Paul Andreson a Sophie Rundle. Premiéra celej série už 10. júna.

First Kill I. (10. jún)

Juliette je upírka, Calliope zasa ich lovkyňa. Obe hľadajú svoju prvú obeť. Všetko sa však zvrtne, keď na seba narazia a zamilujú sa do seba. V romantickom seriáli podľa rovnomennej knižnej predlohy V. E. Schwabovej si bok po boku zahrajú Sarah Catherine Hook a Imani Lewis. Ohlásené je už aj pokračovanie, ktoré príde budúci rok.

Jennifer Lopez: Halftime (14. jún)

Slávna a očarujúca Jennifer Lopez vo svojom komornom 90-minútovom dokumente spomína na svoju pestrú kariéru vo svetle reflektorov, ktorá však so sebou vždy prinášala aj obrovský tlak. Počas svojho života predala 80 miliónov albumov a počas finále Super Bowlu ju naživo sledovali viac ako 100 miliónov divákov. Aké je však pozadie takejto slávy?

God’s Favorite Idiot I. (15. jún)

Vyzeralo to tak, že Sladký Clark bude tým posledným človekom, ktorého by si vybral Boh na boj proti zlu. Napokon je to práve on, kto musí spojiť sily so svojou kolegyňou z práce, aby spoločne šírili osvetu a zachránili svet. V novom sitcome si zahrali manželia Ben Falcone a Melissa McCarthy, pričom Ben je aj režisérom a showrunnerom celého projektu.

Spiderhead (17. jún)

Väzeň zatvorený v supermodernej väznici začína testovať drogu na ovládanie emócií. Čo prinesie experiment geniálnemu farmaceutovi a prečo je väzeň tým pravým pokusným králikom? Sci-fi thriller Spiderhead napísal scenárista Deadpoola podľa rovnomennej krátkej poviedky a ústrednú dvojicu si v ňom strihli Chris Hemsworth a Miles Teller.

The Umbrella Adacemy III. (22. jún)

V júni sa dočkáme aj tretej série Umbrella Academy o súrodencoch s výnimočnými schopnosťami. Aké ďalšie nebezpečenstvá ich na ceste čakajú? Seriál bol v minulosti nominovaný na cenu Emmy. Ide o adaptáciu komiksu Gerarda Waya oceneného Eisnerovou cenou. V hlavných úlohách hrajú Elliot Page, Tom Hopper a David Castaneda.

Man vs. Bee I. (24. jún)

Rozpačitý otec Trevor dostane na starosť strážiť luxusný dom. Nachádza sa v ňom však včela, ktorá ho neskutočne otravuje. Včela na muške je komediálny sitcom, v ktorom jednu humornú situáciu strieda druhá. Rowan Atkinson dostane znovu možnosť ukázať svoj talent v podobnom koncepte, aký dostal s úlohou pána Beana.

The Man from Toronto (24. jún)

Najobávanejší svetový vrah a najväčší nešťastník v New Yorku sa stretnú v zdieľanom prenájme Airbnb. Aby prežili udalosti, ktoré prídu, musia začať spolupracovať. Muž z Toronta je novou akčnou komédiou s Kevinom Hartom a Woodym Harrelsonom, ktorú nakrútil režisér filmu Hitman’s Bodyguard.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame