Nerieš vydali ďalší videoklip – SLOBODA. Chalani ďakujú ľuďom za reakcie

Nový album Nerieš – OK je niekoľko dní von a treba objektívne povedať, že je výborný. Rôzne témy, rôzne hudby, rôzne spracovania aj štýly. Gabo a Matej neostali nič dlžní svojej povesti a dali do toho všetko. Potom nečudo, že väčšina reakcií na ich najnovší hudobný počin je pozitívnych.

Po skladbe VIAC, ktorá sa dostala na slovenskom YouTube na prvé miesto, vyšiel dnes videoklip aj k tracku SLOBODA. Už samotný náhľad napovie dosť, Gabo s Matejom sú na ňom na verejnom priestranstve s rúškami. Prečo? To pravdepodobne nemusíme nikomu vysvetľovať. Skladbu odporúčame vypočuť, na celom albume patrí medzi najpodarenejšie.

Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram sa Nerieš vyjadrili k množstvu pozitívnych reakcií, ktoré im v týchto dňoch chodia od priaznivcov. „Tie reakcie na album sú strašne ďaleko zmrdi, robí nám to obrovskú radosť. ??? Prvý klip ste dostali na prvé miesto na YT aj na Spotify, denne nás tagujete a píšete nám desiatky správ, vidíme to a moc vám všetkým ďakujeme. ??? Už sa tešíme za vami na #OkTour a spoločne toto celé šialenstvo oslávime krstom v Bratislave. ?? Album je stále v predpredaji na @rukahore a všetky predobjednávky budeme samozrejme podpisovať. „

Aj napriek momentálnym opatreniam na Slovensku ohľadom na situáciu, ktorú spôsobil koronavírus, by turné Nerieš malo prebehnúť podľa vopred naplánovaného harmonogramu. Všetko sa ale môže zmeniť.

Zdroj foto: Nerieš Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *