Nenávidené zviera svetového rapu? 6IX9INE je konečne späť!

Je to naozaj najviac nenávidené zviera svetového rapu? To už necháme na vás, ale v každom prípade je milovaný a nenávidený 6IX9INE opäť v hre!

Doprial si pauzu, aby dal vydýchnuť všetkým hejterom, ale teraz je o5 s5. Kontroverzný dúhový raper Tekashi 6ix9ine sa po dlhšom čase odmlky vracia späť na svetovú scénu, tradične vo veľkom štýle. A kontroverzia rozhodne nemohla chýbať.

Vrátil sa starý 6IX9INE?

V Tekashiho tvorbe je už viac-menej pravidlom, že svoje nové skladby promuje naozaj s veľkým humbukom. Nedá sa tomu veľmi diviť, keďže jeho kariéru od začiatku sprevádza tvrdý prejav, široké farebné spektrum a besné videoklipy. Pri týchto faktoroch nešetril ani vo svojej aktuálnej novinke s názvom „Giné“, ktorou zároveň promuje aj pripravovaný energetický nápoj.

Zviera bolo vypustené z klietky

V rámci traileru na svoj comeback vydal 6ix9ine krátky teaser s prvkami hororu, v ktorom odznelo aj to, že sám seba vníma ako najviac nenávidené zviera hduobného priemyslu. Trochu pravdy na týchto rečiach asi bude, keďže svet hudby sa po Tekashiho prepustení vďaka vypovedaniu rozdelil na dva tábory. Pre jedných dúhový raper načisto skončil, pre druhých je stále ich obľúbencom. Ako ste na tom vy? Pokojne sa s nami podeľte!

Tu si môžete pozrieť aj spomínaný trailer, v ktorom sa Tekashi „znovuzrodil“:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @6ix9ine

Odporúčame