Hanba slovenského školstva, tragický pohľad na internát v Bratislave: Pripravte si silný žalúdok

Foto: pixabay.com

#September je nielen prelomovým mesiacom medzi letom a jeseňou, ale zároveň je to obdobie, kedy sa vám, milí naši kamoši, končí bezstarostné leto a nastupujete do školy. Tí šťastnejší idú na privát či dochádzajú a tí, ktorí majú radi dobrodružstvo a adrenalín idú na internát. Prečo sme použili práve toto slovo sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Facebook aktuálne zaplavujú fotografie vašich izieb, v ktorých strávite najbližšie mesiace a okrem učenia budú slúžiť aj na odpočinok či nejakú mini párty. To, čo ale zobrazujú fotografie, sa skôr podobá na odpad, než na útulnú izbu. Aj na základe toho sme sa rozhodli, že vám každý týždeň prinesieme ukážku jedného zo slovenských internátov.

Tým prvým je Internát na Starohájskej v Bratislave. Starý a dosluhujúci nábytok, pleseň a nehygienické podmienky sú to, čo udrie ako prvé do očí. Odpudivé farby sú iba čerešničkou na torte. Obdivujeme všetkých, ktorí v takomto prostredí zvládajú svoje štúdium.

Máte aj vy podobný ak nie horší internát? Pošlite nám svoje fotografie na náš Instagramový profil @hashtag.sk a radi ich uverejníme!

Internát na Starohájskej v Bratislave

Foto: FB/Nekrmte nas odpadom
Foto: FB/Nekrmte nas odpadom
Foto: FB/Nekrmte nas odpadom
Foto: FB/Nekrmte nas odpadom
Foto: FB/Nekrmte nas odpadom

 

 

Odporúčame