Zlákajú ťa horúce nechtové trendy? Manikúra s piercingom je iba pre odvážne!

Dievča s čerstvo upravenou manikúrou

Aktuálny nechtový dizajn praje zdravým a prirodzeným nechtom (Zdroj:freepik.com/KamranAydinov)

#Nechtový dizajn celebrít je vždy vďačným predmetom virálneho obsahu, inšpirácie na pekné nechty nájdeš kdekoľvek na sociálnych sieťach. Čo je aktuálne v kurze? Nájdeš čokoľvek, od jednoduchých úprav, až po nápadité nechtové doplnky. Prinášame ti trendy, ktorých sa treba držať zubami – nechtami 😉

Jemný chróm

Dizajnéri predpovedajú veľký záujem o chromatický odtieň, ktorý sa bude používať na neprehľadných a čistých základných odtieňoch. Tie dodávajú nechtom lesklý a zdravý vzhľad. Trend bol inšpirovaný najmä lesklou manikúrou Hailey Bieber.

Čisté a zdravé nechty

Ak si nepotrpíš na extravaganciu, poteší ťa trend minimalistickej elegantnej manikúry. Tá kladie do popredia najmä zdravé a dokonalé nechty. Nevýrazné farby skryjú nedokonalosti, no zároveň zvýraznia samotné nechty, ktoré budú pôsobiť čisto, upravene a zdravo.

Klasická francúzska manikúra

Francúzske manikúry zažili minulý rok mini comeback, no aktuálne sú ešte žiadanejšie. Tentokrát sú však v popredí sotva viditeľné jemné biele hroty a taktiež obrátená francúzska manikúra, keď sa jemné línie aplikujú pri bruškách nechtov.

Trblietavé akcenty

Od kamienkov cez trblietky až po hru s matnými a lesklými vrchnými lakmi. Textúrované akcenty sú naďalej obľúbené, dôraz sa kladie najmä na hravý dizajn. Či už je to reverzná francúzska manikúra s trblietavou líniou alebo jednoduchý kryštál ako bodkový akcent na každom nechte. S takýmito jednoduchými jemnými doplnkami budeš určite trendy!

Niečo pre odvážne!

Ak sa nebojíš experimentovať a máš v obľube dlhé nechty, siahnuť môžeš napríklad po piercingoch alebo metalických detailoch. Kombinovať by sa však mali s jednoduchou jednofarebnou manikúrou, aby vynikli najmä spomínané doplnky.

Ktorý typ nechtového dizajnu uprednostníš ty?


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame