Napalm, streľba, rakety? Radikal Chef nám uvaril svoju novú bombu!

Napalm, streľba, rakety? Samotný šéfkuchár Radikal Chef nám na záver roka uvaril svoju novú bombu!

To, aký je naozaj človek, sa ti ukáže až vtedy, keď ležíš na dne v kóme. Nielenže nám Radikal Chef uvaril ďalšiu fresh bombu, ale zároveň môžeš samozrejme čakať aj tradične seversky mrazivé životné lekcie. Rapové menúčko na ďalší rok vyzerá byť naozaj chutné, pretože šéfkuchárova novinka je zase raz ďaleko!

„Krájam, miešam, kozub zapálim. Dávam, miešam, trochu wasabi.“

Radikal Chef si toho očividne podľa všetkého chystá na ďalší rok naozaj dosť! Na aktuálnej prvej veci z novej série CHEF MENU sa Chef spojil po hudobnej stránke s dobre známym Mjayom, ktorý si nedávno na svoje konto pripísal svoj producentský projekt.

Viac o Mjayovom EP On the Beat Bro II. sa dozvieš kliknutím SEM.

„Napalm, streľba, z moZgu granadír. Rátam eurá, keď bomBu navarím.“

⇒ Radikalove albumy a merch pre true fans si vieš KÚPIŤ TU

Radikal Chef si nedávno na svoje konto pripísal certifikovanú zlatú platňu za predaje jeho tohtoročného a veľmi výborného albumu SLOVENSKÝ HOLLYWOOD.

„Je osviežujúce, keď hudba prináša viditeľné výsledky. Všetky moje platničky sú za predaj CDs & streams, nie za žiadny predaj merchu, cbd olejov alebo ginu. Potvrdené od IFPI. Ideme ďalej, čím som starší, tým som lepší. No šak Zlatan… Sever je hrdý, mama je hrdá,“ vyjadril sa Chef pri príležitosti nedávneho ocenenia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RADIKAL CHEF (@radikal_chef)

Ako Radikal spomína vo svojom najnovšom songu, je možné, že budúci rok 2022 by sme sa od neho mohli dočkať pokračovania jeho dnes už kultovej albumovej série FREERIDE. Prijali by ste jeho štvrtú kapitolu? Pretože my rozhodne áno!

⇒ Radikalove albumy a merch pre true fans si vieš KÚPIŤ TU

O všetkých novinkách zo severu vás budeme samozrejme informovať medzi prvými, takže nezabudni sledovať náš portál i naše sociálne siete! Prajeme šťastný Nový rok!

COVER PHOTO: @matythecreator @zobrazene

Odporúčame