Naked Bananas sú späť s novým videom: Čaká na teba skeč, ktorý vyvoláva u fanúšikov zmiešané reakcie

Naked Bananas sú späť s kontroverzným skečom (Facebook/Naked Bananas)

#U mnohých obľúbení Naked Bananas sa po istom čase opäť prihlásili o slovo. Pokiaľ týchto svojráznych tvorcov vtipných videí sleduješ, tak vieš, že ich tvorba rozhodne nie je pre každého. Hoci v jednom zo svojich posledných videí posúvajú  úroveň bavičských schopností na celkom nový level, skalných fanúšikov zrejme nesklamú. Zaradíš sa medzi nich aj ty?

Patálie (nielen) hasičov

Väčšina z nás si len ťažko vie predstaviť, ako asi môže vyzerať bežný pracovný deň priemerného slovenského hasiča. Je ich práca skutočne taká zaujímavá, ako si myslia mnohé deti? Čo vlastne robia, keď nehorí? Majú aj naši hasiči nablýskanú tyč, akú si videl zrejme len vo filmoch?

Ak si si už niekedy položil aspoň jednu z týchto otázok, odpovede môžeš skúsiť hľadať vo videu „Hasiči a ich patálie“ od Naked Bananas. Tí ti v ňom predvedú slušnú dávku maximálne vypointovaného humoru. No a aby toho nebolo málo, po jeho zhliadnutí ti zrejme začnú napadať ďalšie a ďalšie otázky. Je tiež možné, že ti z videa rovno spadne sánka až chodidlám tak rýchlo, ako sa americký filmový hasič spustí po nablýskanej tyči.

Ak slovenský hasič bežne zažíva patálie, aké zažije aj trojica vo videu, buď rád, že si sa nestal jedným z nich. Čakala by ťa totiž partička frustrovaných kolegov, ktorých hladina testosterónu stúpla až nebezpečne vysoko. Mohol by si inak zistiť aj to, že jeden z nich si píše s tvojou sestrou. Nie pár dní, ale tri týždne. Možno by to bol presne ten kolega, ktorý si každé ráno sype do kávy dve lyžice Gaineru, neustále hovorí o (svojich) zápasoch UFC, pričom už o hodinu neskôr bude sexuálne obťažovať obeť dopravnej nehody.

Lenže. Aj keď sa to nemusí zo začiatku zdať, je tu aj možnosť, že je to celé úplne inak. Ku koncu skeču totiž narazíš na plot twist, ktorý ťa zaručene donúti pozrieť si video ešte raz. Viac ti však už neprezradíme. Nové video od Naked Bananas si pozri hneď teraz a dúfaj, že sa do podobných patálií nikdy neodstaneš.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame