Najznámejší dom s nábytkom ukázal obrovské srdce: Zachránili množstvo chlpáčov

Foto: unsplash.com

#Ak by si mal povedať jeden obchod s nábytkom, na ktorý si ako prvý spomenieš? Pre mnohých to je rozhodne Ikea. Okrem množstva nábytku a doplnkov za dostupné ceny ponúka aj ochutnávku švédskej gastronómie. Aj keď je na Slovensku iba jeden takýto obchod, vo svete ich je niekoľko a domnievame sa, že všetky patria u zákazníkov k obľúbeným.

Ikea v Taliansku si u zákazníkov šplhla ešte o čosi viac. Rozhodli sa tam, že počas zimných dní a mrazivých nocí prichýlia vo svojich priestoroch psíkov. Vďaka tomuto počinu tak mohli chlpáči pocítiť aspoň na chvíľu nielen teplo domova, ale aj sa poriadne najesť. Zákazníci sú z tohto skutku obchodného domu nadšení a po internete zdieľajú samé chvály. Niektorí sa dokonca rozhodli psíkom darovať domov natrvalo. Ikea sa tak stretla nielen s  uznaním, ale v predvianočnom období je to zároveň skvelý reklamný ťah, ako sa dostať do povedomia ľudí vďaka dobrému skutku.

View this post on Instagram

My favorite stray in Sicily.

A post shared by noahromley (@noahromley) on

Jedna odpoveď na “Najznámejší dom s nábytkom ukázal obrovské srdce: Zachránili množstvo chlpáčov”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií