Najlepšie zimné vône pre mužov: Zanechaj po sebe fluidum, ktoré na ženy funguje ako magnet!

Muž s vôňou v ruke

Vôňa sa môže stať poznávacím znamením muža (Zdroj: GettyImages)

#Asi všetky baby sa zhodnú v tom, že ak muž pekne vonia, je to dobré znamenie, že sa o seba stará. Parfum bude skvelým darčekom pod stromček pre priateľa, ale aj brata či otca. Vybrali sme top pánske vône, ktoré sú nezabudnuteľné a sofistikované.

Azzaro – Wanted by Night

Značka Azzaro patrí medzi parfumami medzi svetovú špičku. Z kategórie Wanted máš na výber hneď niekoľko vôní. My sme vybrali parfum s podtitulom Wanted by Night. Ako jej názov v preklade napovedá, je vhodná na večerné akcie, ale aj na zimu. Takže ak ju dostaneš pod stromček, ideálna bude napríklad na silvestrovskú party. Očarí ťa najmä drevito-korenistými tónmi s prímesou škorice a tabaku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AZZARO • Parfums (@azzaro_parfums)

Dolce&Gabbana – The One for Men

Podľa portálu Fragrantica je tento parfum absolútnou mužskou klasikou a my nemôžeme nesúhlasiť. Ďalšia tabakovo-ambrová vôňa s cédrovým základom ideálna na zimné večery. Atraktívna, teplá a príjemná vôňa pre mužov, ktorí chcú byť vždy jedineční. Nie je však taká silná, po pár hodinách vyprchá, takže ak nemáš rád ťažké a dlhotrvajúce vône, tento parfum je pre teba ako stvorený.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa fragrance.mk (@fragrance.mk)

Versace – Eros Intense

Červený variant Intense ikonického Erosu od značky Versace je vhodný na nosenie takmer po celý rok. Viac ako korenisté tam prevládajú práve citrusové a kvetinové tóny, takže ak si fanúšikom podstatne ľahších a sviežejších vôní, toto môže byť niečo pre teba. Ak nevieš čo na seba, s týmto rozhodne nič nepokazíš! A ak už máš skúsenosť s klasickou Versace Eros, táto sa ti bude páčiť ešte viac.

Diesel – Fuel for Life

Svieža a ovocná vôňa je takisto vhodná pre každú ročnú sezónu. Niektorí sú presvedčení, že doslova funguje ako magnet na ženy! Pre mužov je možno trochu menej tradičná a sladká, pretože neobsahuje žiadnu prísadu, ktorá sa klasicky vyskytuje v mužských parfumoch. Určite ju odporúčame skúsiť najmä mladším mužom, ktorí si radi zachovávajú svoj chlapčenský šarm. Ak si myslíš, že vôňa v tejto kombinácii nie je nič pre teba, skús Fuel for Life Spirit, ktorá je korenistejšia a mužnejšia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dung Tan (@tandungsc)

Paco Rabanne – One Million Lucky

Parfumy One Million od Paco Rabanne sú už notoricky známe každému, kto sa aspoň trochu v parfumoch vyzná. Touto vôňou absolútne nič nepokazíš, pretože sa páči 99 percentám mužom. Klasická One Million vo flakóne tvaru zlatej tehly vonia intenzívne orieškovo, no zároveň je aj sladká a zvodná. Je to ideálny parfum na špeciálne príležitosti, takže ak ho dostaneš pod stromček od priateľky, budeš naozaj „lucky“!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Parfüm Dükkan (@parfum.dukkan)

Givenchy – Gentleman

K tejto vôni sa budeš vracať opakovane, pretože len málo parfumov vonia na mužoch takto sexy a zvodne. Dizajnéri vôní v Givenchy to s parfumami jednoducho vedia, pretože toto je stelesnenia gentlemana vo fľaši, ktoré možno skutočne klasifikovať ako majstrovské dielo. Ak máš rád vanilkové tóny miešané s korením a sviežosťou, siahni po flakóne tejto značky!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Konstantin (@konstantin)

BVLGARI – Man Terrae Essence

Táto vôňa je skutočne veľmi špecifická, no zároveň zaručuje, že budeš dostávať komplimenty. Pre milovníkov zemitých vôní, v ktorých vynikne len veľmi málo ingrediencií, je tento parfum ideálny a priam kričí svojou unikátnosťou. Ak sa chceš cítiť výnimočne a hľadáš vôňu so zaujímavým výberom a mixom prísad, ktorú nevlastní každý, skús práve túto!

Giorgio Armani – Code Absolu

Nie je to tak dávno, čo sme mohli v reklamách na podobný parfum Armani Code vidieť obľúbeného herca z Bridgertonu, Regé-Jean Pagea. My sme však pri tejto príležitosti vybrali Code Absolu. Svieža, korenistá, mužná a sladšia – taká je táto vôňa. Je vyzretejšia a rafinovanejšia, môžeš ju nosiť pri mnohých príležitostiach. Ak by si predsa len hľadal niečo komerčnejšie, odporúčame práve spomínaný Code. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @luxolivre

Emporio Armani – Stroger With You Absolutely

Pri dizajnérskej značke Armani ešte trochu ostaneme, pretože parfum Stronger With You Absolutely nemohol ostať bez povšimnutia. Ak máš rád arómu rumu a je ti blízka vôňa vanilky a gaštanov, neváhaj a určite si kúp minimálne vzorku z tejto vône. Ideálna na zimu a jeseň, no v tomto prípade je menej viac – neprežeň to s ňou, inak ti jej intenzívna aróma spôsobí bolesti hlavy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hasaru Weerasinghe (@hasaru.weerasinghe)

Philipp Plein Parfums – No Limit$

Našu desiatku tipov na skvelé parfumy zakončujeme zmesou ingrediencií, ktoré tiež nie sú pre všetkých. Ak však obľubuješ tóny kože a nie je ti cudzia ani vôňa čokolády, tento parfum stojí za zváženie. Je zaujímavý nielen vôňou, ale aj dizajnom flakóna a môže sa ľahko premeniť na tvoju charakteristickú vôňu. Je to veľmi mužná a vyzretá vôňa, takže ak s v parfumoch začiatočník a máš rád niečo sviežejšie, z tohto radu ti môžeme odporučiť napríklad vôňu No Limit$ Super Fre$h.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AN (@glasscent)


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: fragrantica.com, hashtag.sk
Odporúčame