Vedci prišli so šokujúcim zistením: Poznáme najlepší vtip všetkých čias!

Poznáme najlepší vtip všetkých čias!

Poznáme najlepší vtip všetkých čias! (Zdroj: Unsplash.com/ Priscilla Du Preez)

#Vedci prišli so zaujímavým záverom. Odhalili najlepší vtip, aký tu kedy bol. Rozhodujúci bol pri výbere jeden element, ktorý všetkých zúčastnených prieskumu spájal.

Definovať najlepší vtip všetkých čias je skutočne náročné. Každý jeden človek má iný zmysel pre humor. Niekoho bavia morbídne vtipy iného zas také, ktoré začínajú na vetu „Kto je tam?“ Vedci však pred 20-timi rokmi urobili prieskum, aby zistili, ktorý vtip je najlepší.

Psychológ vybral zo 40 000 vtipov 5 a nechal hlasovať 1,5 milióna ľudí o tom, ktorý je ten najlepší. Hoci absolútny víťaz nemusí byť pre každého smiešny alebo možno nedostaneš záchvat smiechu, ale vedci prišli na jeden element, pre ktorý si ho zvolili za najlepší.

(Zdroj: Unsplash.com/Priscilla Du Preez)

Niektoré vtipy totiž dostali vyššie hodnotenie u určitých skupín. Avšak tento vtip bol univerzálny, a preto si vyslúžil najviac hlasov. Rovnako tak v ňom nechýbal ani moment prekvapenia. Pozri sa, ktorý to je.

„Dvaja poľovníci sú v lese, keď jeden z nich náhle skolabuje. Zdá sa, že nedýcha a má zastretý zrak. Druhý chlapík vyberie svoj mobil a zavolá záchranné zložky.

Zalapá po dychu: Môj priateľ je mŕtvy! Čo mám robiť?

Operátor odpovedá: Upokojte sa, pomôžem vám. Najprv sa uistime, že je mŕtvy.

Na druhej strane linky je ticho, potom sa ozve výstrel.

Zrazu sa poľovník ozve opäť: OK, a čo teraz?“

Zdroj: hashtag.sk, theguardian.com, ladbible.com
Odporúčame