Nadšený James BLUNT sa vráti do Bratislavy: Teším sa ako sa hodím do davu, keď vás navštívim!

Na koncerte v Bratislave James Blunt predstaví svoj nový album, ktorý vychádza koncom októbra a ktorého názov dal aj názov aktuálnemu turné (Zdroj: Predpredaj)

Jeden z najúspešnejších popových spevákov nedávnej minulosti vystúpi v rámci svojho turné The Who We Used To Be Tour aj v Bratislave. Koncert sa uskutoční 6.marca 2024 v TIPOS Aréne – Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Vstupenky sú už v predaji v sieti Predpredaj.sk.

Na koncerte v Bratislave James Blunt predstaví svoj nový album, ktorý vychádza koncom októbra a ktorého názov dal aj názov aktuálnemu turné. 2.augusta už zverejnil aj prvý singel z albumu The Who We Used To Be pod názvom Beside You.

„Nenachádzam slová, ktorými by som vyjadril moje nadšenie, že v roku 2024 opäť vyrazíme na cesty a stretneme sa na koncertoch. Písanie a nahrávanie nového albumu bolo zábavné a verím, že vás niektoré songy opäť postavia na nohy a roztancujú. Teším sa ako sa hodím do davu, keď vás navštívim!“ týmito slovami pozýva James na svoje najbližšie turné.

Bývalý vojak James Blunt predal celosvetovo viac ako 20 miliónov kópií albumov, pričom jeho debut Back To Bedlam 2004 sa stal vo Veľkej Británii najpredávanejšou nahrávkou nultých rokov 21. storočia. Je držiteľom dvoch Brit Awards, dvoch Ivor Novello Awards, dvoch MTV Video Music Awards a piatich nominácií na Grammy. K jeho najúspešnejším hitom patria skladby You’re Beautiful, Wisemen, Goodbye My Lover, Carry You Home či 1973.

James Blunt už na Slovensku vystúpil a dokázal fanúšikom, že okrem zaľúbených piesni v ktorých je majster, dokáže riadne prekvapiť svojim tancom medzi divákmi, či zoskokmi z pódia. Rozhodne to nebude žiadna nuda 6.marca v TIPOS Aréne – Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, kde budú na ploche k dispozícii miesta na státie, ale aj na státie
rovno pod pódiom. Predaj vstupeniek odštartoval 1.septembra v sieti Predpredaj.sk

Zdroj: TS/Predpredaj.sk
Odporúčame