Na severe Slovenska stojí opustený hotel: Už 13 rokov chátra, pozri sa, ako sa to tam za ten čas zmenilo

Opustený hotel

Opustený hotel (Zdroj: Pixabay)

#Ruku na srdce, môžeš povedať, že všetky hotely, ktoré poznáš, vydržali udržať biznis za celý ten čas, čo si pamätáš? Biznisy jednoducho vznikajú a zanikajú. A svet hoteliérstva na tom rozhodne nie je inak. V našich urbex článkoch sme tu už viackrát priniesli budovy hotelov, ktoré nedokázali prežiť. A inak tomu nebude ani teraz.

Zaujíma ťa téma urbexu? V tom prípade sleduj našu sekciu, kde postupne pridávame tie najzaujímavejšie miesta!

Hotel Kremná sa nachádza na severovýchode Slovenska, neďaleko rovnomennej obce v blízkosti malej lyžiarskej zjazdovky s vlekom. „Hotel svojim usporiadaním pripomína skôr pioniersky tábor, alebo školu v prírode, ktorú bolo možné využiť hlavne v zime na organizovanie lyžiarskych výcvikov. Poloha hotela mimo hlavných cestných ťahov sa pravdepodobne podpísala aj pod to, že hotel nenašiel svoje využitie a v roku 2007 navždy zatvoril svoje brány pre verejnosť,“ píše sa na webe abandonedhotels.eu

Odvtedy hotel chátra, neúspešne bol ponúknutý do nájmu, ale ani to už nedokázalo odvrátiť jeho skazu. Vďaka umiestneniu mimo civilizácie hotel nie je zničený vandalmi, zubu času však už dlho neodolá. Na toto miesto sa bol pozrieť Marcelito Rečinský, takže sa vo videu nižšie môžeš pozrieť, ako sa hotel za tie roky zmenil.

Bavia ťa záhadné príbehy? Po tomto ti stuhne krv v žilách!

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame