Šokujúci incident, muž hral na gauči videohry: Z toho, čo sa stalo potom, behá mráz po chrbte

Muž hral na gauči videohry. Šokujúce, čo sa stalo.

Muž hral na gauči videohry. Šokujúce, čo sa stalo. (Zdroj: Unsplash.com/Sigmund)

#Skutočne šokujúci incident zažil 33-ročný muž Aidan Rowan. Ten si v pokoji na svojom gauči užíval hranie videohier. V tom však z ničoho nič zacítil náhle teplo. Neuveriteľné, čo sa mu stalo, pri tak bežnej činnosti.

Aj ty si určite rád sadneš doma na gauč, zapneš si konzolu a zahráš si svoju obľúbenú hru. Obzvlášť vtedy, keď je vonku zlé počasie a všade zúri búrka. Podobne bol na tom aj 33-ročný Aidan Rowan, ktorý sa taktiež rozhodol počas silnej búrky zahrať si videohru.

Jeho rozhodnutie ho však takmer stálo život. Počas hrania hry na konzole ho totiž z ničoho nič zasiahol blesk. Podľa portálu Ladbible je šanca, že sa niečo také môže stať, jedna k miliónu. Zdá sa však, že práve Aidan mal šťastie v nešťastí a zásah blesku sa mu podarilo prežiť.

Okamihy hrôzy opísal aj na sociálnej sieti Instagram. „Ozvala sa hlasná rana a pocítil som silné otrasy. 5 hodín v nemocnici potvrdilo, že ma ZASIAHOL BLESK cez otvorené okno! Už nikdy nebudem hrať roztomilé mačacie hry počas búrky. Som v poriadku, len ma veľmi bolí hlava a mám spálené pruhy na ruke.“


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, ladible.com
Odporúčame