KRIMI PRÍPADY Brutálny čin ako z hororu: Muž dobil svoju postihnutú dcéru, potom ju znásilnil!

Zdroj: Unsplash.com/Dan Burton

#Pred pár rokmi sa riešil vo Švajčiarsku naozaj desivý príbeh. Súdený bol istý 50-ročný Nemec za zverstvá, ktoré si vie iba málokto predstaviť. Incident sa odohral v januári 2016 v obci Wagenhausen v kantóne Thurgau.

Ako informuje portál Deutsche Welle, Nemec mal podľa zdrojov dobiť či ušliapať svoju dcéru na smrť. Beztak chladnokrvný čin je o to pobúrujúcejší, že jeho dcéra mala kognitívnu poruchu, inými slovami – bola postihnutá.

Obhajoba vs. obžaloba

Podľa obhajoby sa muž iba snažil z jeho 25-ročnej dcéry vyhnať diabla, pretože podľa neho ním bola posadnutá. Ostro sledovaný súdny proces ešte vyostrila obžaloba. Tá predložila videá, ktoré znázorňovali, ako incident prebiehal.

vražda
Prípad obzvlášť brutálneho činu šokoval verejnosť. (Zdroj: Getty Images)

Čo sa dialo?

Použili na to slamenú bábku v životnej veľkosti, ktorá mala znázorňovať postihnutú dcéru. Následne, ako bolo na videách prezentované, stál na nej bezcitný Nemec už v tom momente, keď dievča nehybne ležalo na podlahe. Ako by to nestačilo, mal ju aj silno kopať do brucha. Aj pitevné správy ukázali, že dievča zomrelo na vnútorné zranenia.

Znásilnenie

Úbohá dievčina, ktorá si posledné minúty svojho života doslova prechádzala peklom, nenašla pokoj ani po mrazivej vražde. Možno to bolo precitnutie, ktovie, jej otec však urobil niečo absolútne nepochopiteľné. Mŕtvolu znásilnil! Obhajoval sa tým, že ju chcel iba oživiť.


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, www.dw.com
Odporúčame